Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Medzinárodné autojumble 2019

7 a 8 September 2019

Klasické autá na predaj>

Svetovo preslávený medzinárodný autojumble je najväčšou veľtržnou expozíciou pre osobné automobily na tejto strane Atlantiku. Viac ako 2000 stánky nájdete na tejto jedinečnej udalosti Beaulieu. Všetky sú balené so všetkými druhmi klasických automobilových súčiastok a ďalších predmetov. "Ak ho nemôžete nájsť na Beaulieu, neexistuje!" Často sa to hovorí. Veľtrh sa koná na 7 a 8 September 2019.

 

Na medzinárodnom trhu automobilov Autojumble ponúkajú súkromní vlastníci okolo 200 vozidiel na predaj. Veterány sú všetkých vekových skupín a v každom stave. Niektoré sú jedinečné, iné funkčné. Na námestí Grand Marquee je 2000 2000 m² krytého trhového priestoru. To vám dáva jedinečnú šancu prechádzať články o automobile. Podobne na dealerskom trhu nájdete veľký výber veteránov, ktoré sa ponúkajú na predaj v klasickom obchode. Vo viac ako XNUMX XNUMX stánkoch si môžete vychutnať neporiadok v automobile, automobily a ďalšie automobilové predmety.

 

Kvôli širokej otváracej dobe sa môžete rozhliadnuť po tejto výstave klasických automobilov. Vstupné je 15.50 GBP pre dospelých a 9.90 GBP pre deti. Náklady na parkovanie sú bezplatné. Ako adresu zadajte vo svojom navigačnom systéme PSČ Beaulieu, SO42 72N, a podľa hnedo-bielych značiek prídete na výstavisko.