Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Medzinárodné autojumble 2019

7 a 8 September 2019

Svetovo preslávený medzinárodný autojumble je najväčšou veľtržnou expozíciou pre osobné automobily na tejto strane Atlantiku. Viac ako 2000 stánky nájdete na tejto jedinečnej udalosti Beaulieu. Všetky sú balené so všetkými druhmi klasických automobilových súčiastok a ďalších predmetov. "Ak ho nemôžete nájsť na Beaulieu, neexistuje!" Často sa to hovorí. Veľtrh sa koná na 7 a 8 September 2019.

Na medzinárodnom trhu autojumble sú vozidlá 200 ponúkané na predaj súkromnými vlastníkmi. Historické autá sú všetkých vekových kategórií av každom stave. Niektoré sú jedinečné, iné sú funkčné. Existuje 2000 m & sup2; krytého trhového priestoru na „Grand Marquee“. To vám dáva jedinečnú možnosť prezerať si články o automobiloch. Podobne na trhu dealerov nájdete veľký výber historických automobilov, ktoré sú ponúkané na predaj z klasického obchodu. Vo viac ako 2000 stánky si môžete vychutnať auto neporiadok, automobily a ďalšie auto položiek.

Vzhľadom na širokú otváraciu dobu sa môžete pozrieť na túto klasickú výstavu automobilov. Vstupné je £ 15.50 pre dospelých a £ 9.90 pre deti. Náklady na parkovanie sú bezplatné. Pre adresu zadajte vo vašom navigačnom systéme poštové smerovacie číslo Beaulieu, SO42 72N a sledujte hnedo-biele znaky na výstavisku.