Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Medzinárodné autojumble 2020

5. september 2020 - 6. september 2020

Klasické autá na predaj>

Svetovo preslávená medzinárodná výstava autojumble je najväčšou expozíciou pod holým nebom na autách na tejto strane Atlantiku. Viac ako 2000 stánky nájdete na tejto jedinečnej udalosti Beaulieu. Všetky sú balené so všetkými druhmi klasických automobilových súčiastok a ďalších predmetov. "Ak ho nemôžete nájsť na Beaulieu, neexistuje!" Často sa to hovorí. Veľtrh sa koná v septembri 2020.

 

Asi 200 vozidiel je ponúkaných na predaj na medzinárodnom trhu automobilov Autojumble súkromnými vlastníkmi. Veterány sú všetkých vekových skupín a v každom stave. Niektoré sú jedinečné, iné sú opäť funkčné. Na námestí Grand Marquee sa nachádza trhové miesto s rozlohou 2000 2000 m². Tento priestor vám dáva jedinečnú príležitosť prechádzať články o automobiloch. Podobne na dealerskom trhu nájdete úžasný výber veteránov, ktoré sa ponúkajú na predaj z klasického remesla. Vo viac ako XNUMX XNUMX stánkoch si môžete vychutnať neporiadok v automobile, automobily a ďalšie automobilové predmety.

 

Veľtrh ponúka široké otváracie hodiny a môžete sa rozhliadnuť po tejto expozícii starých časov. Vstupné je 15.50 GBP pre dospelých a 9.90 GBP pre deti. Náklady na parkovanie sú bezplatné. Ako adresu zadajte vo svojom navigačnom systéme PSČ Beaulieu, SO42 72N, a podľa hnedo-bielych značiek prídete na výstavisko.