Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Medzinárodné autojumble 2020

september 2020

Svetovo preslávená medzinárodná výstava autojumble je najväčšou expozíciou pod holým nebom na autách na tejto strane Atlantiku. Viac ako 2000 stánky nájdete na tejto jedinečnej udalosti Beaulieu. Všetky sú balené so všetkými druhmi klasických automobilových súčiastok a ďalších predmetov. "Ak ho nemôžete nájsť na Beaulieu, neexistuje!" Často sa to hovorí. Veľtrh sa koná v septembri 2020.

O vozidlách 200 ponúkajú súkromní vlastníci na predaj na medzinárodnom trhu s autojumble. Historické autá sú všetkých vekových kategórií av každom stave. Niektoré sú jedinečné, iné sú opäť funkčné. Existuje 2000 m & sup2; krytý trhový priestor na „Grand Marquee“. Tento priestor vám dáva jedinečnú možnosť prezerať si články o automobiloch. Podobne na trhu dealerov nájdete nádherný výber historických automobilov, ktoré sú ponúkané na predaj z klasického obchodu. Vo viac ako 2000 stánky si môžete vychutnať auto neporiadok, automobily a ďalšie auto položiek.

Veľtrh ponúka širokú otváraciu dobu a môžete sa pozrieť na túto starodávnu výstavu. Vstupné je £ 15.50 pre dospelých a £ 9.90 pre deti. Náklady na parkovanie sú bezplatné. Pre adresu zadajte vo vašom navigačnom systéme poštové smerovacie číslo Beaulieu, SO42 72N a sledujte hnedo-biele znaky na výstavisku.