Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Medzinárodné autojumble 2021

september 2021

Svetovo preslávený medzinárodný autojumble je najväčšou veľtržnou expozíciou pre osobné automobily na tejto strane Atlantiku. Viac ako 2000 stánky možno nájsť na tejto jedinečnej udalosti Beaulieu. Nájdete tu všetky druhy klasických automobilových súčiastok a ďalšie predmety. "Ak ho nemôžete nájsť na Beaulieu, neexistuje!" Často sa to hovorí. Veľtrh sa koná v septembri 2021.

Na medzinárodnom trhu s autojumble sú približne 200 ponúkané na predaj súkromnými vlastníkmi. Historické autá sú preto v každom veku av každom stave. Niektoré sú jedinečné, iné funkčné. Na "Grand Marquee" je 2000 m & sup2; pokrytý trhový priestor. To vám ponúka možnosť prezerať si články o automobiloch. Podobne na trhu dealerov sa ponúka veľký výber veteránov, ktoré pochádzajú z klasického obchodu. Vo viac ako 2000 stánky nájdete auto neporiadok, automobily a ďalšie auto položky.

Vzhľadom k širokej otváracie doby sa môžete pozrieť na túto starodávnu výstavu. Vstupné je £ 15.50 pre dospelých a £ 9.90 pre deti. Náklady na parkovanie sú bezplatné. Pre adresu zadajte vo vašom navigačnom systéme poštové smerovacie číslo Beaulieu, SO42 72N a sledujte hnedo-biele znaky na výstavisku.