Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Medzinárodné autojumble 2021

september 2021

Klasické autá na predaj>

Svetovo preslávený medzinárodný autojumble je najväčšou veľtržnou expozíciou pre osobné automobily na tejto strane Atlantiku. Viac ako 2000 stánky možno nájsť na tejto jedinečnej udalosti Beaulieu. Nájdete tu všetky druhy klasických automobilových súčiastok a ďalšie predmety. "Ak ho nemôžete nájsť na Beaulieu, neexistuje!" Často sa to hovorí. Veľtrh sa koná v septembri 2021.

 

Na medzinárodnom trhu automobilov Autojumble ponúkajú súkromní vlastníci na predaj približne 200 vozidiel. Veterány sú teda všetkých vekových skupín a v každom stave. Niektoré sú jedinečné, iné funkčné. Na námestí Grand Marquee sa nachádza trhová plocha s rozlohou 2000 2000 m². Toto vám ponúka príležitosť prechádzať články o automobile. Podobne na dealerskom trhu je ponúkaný veľký výber veteránov, ktoré pochádzajú z klasického obchodu. Na viac ako XNUMX XNUMX stánkoch nájdete neporiadok, automobily a ďalšie automobilové predmety.

 

Kvôli širokej otváracej dobe sa môžete rozhliadnuť okolo tejto výstavy starých časov. Vstupné je 15.50 GBP pre dospelých a 9.90 GBP pre deti. Náklady na parkovanie sú bezplatné. Ako adresu zadajte vo svojom navigačnom systéme PSČ Beaulieu, SO42 72N, a podľa hnedo-bielych značiek prídete na výstavisko.