Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Medzinárodné stretnutie Oldtimer Baden-Baden 2022

júla 2022

Klasické autá na predaj>

"Najkrajší veľtrh klasických automobilov v Nemecku, skutočné múzeum v prírode o histórii automobilov v krásnom zelenom prostredí," uviedli odborníci z klasického sveta. Je to samozrejme o medzinárodnom stretnutí Oldtimer Baden-Baden. Tento veľtrh je od roku 1976 miestom stretnutí automobilových nadšencov z celej Európy. Veľtrh sa uskutoční v júli 2022. Na veľtrhu si môžete užiť všetky krásne klasické automobily, ale tu si môžete kúpiť aj klasické autá.

 

Na veľtrhu je viac ako 350 klasických automobilov z deviatich desaťročí histórie automobilov. Očakáva sa, že viac ako 20,000 XNUMX návštevníkov obdivuje veľké klasické autá. V centre podujatia sú vozidlá značiek Bentley ako čestní hostia. Okrem toho sú vám britské klasické automobily prezentované v pôsobivej show. Pre každého milovníka klasického automobilu určite stojí za návštevu.

 

Vďaka širokej otváracej dobe sa môžete rozhliadnuť a vychutnať si všetko pekné. Cena vstupného pre dospelých je 11 € a pre deti je to 6 €. Adresa je Kaiserallee 1, 76530 Baden-Baden.