Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Medzinárodné stretnutie Oldtimer Baden-Baden 2023

júla 2023

Klasické autá na predaj>

Odborníci z klasického sveta nazývajú medzinárodné stretnutie Old-Timer Baden-Baden „Najkrajší veľtrh klasických automobilov v Nemecku, skutočné múzeum v prírode o histórii automobilov v krásnom zelenom prostredí“. Baden-Baden sa od roku 1976 stalo miestom stretnutí automobilových nadšencov z celej Európy. Výstava sa koná v júli 2023. Tu si môžete užiť všetky krásne veci, ale tu si môžete kúpiť aj klasické autá.

 

Z deviatich desaťročí histórie automobilov sa na veľtrhu zúčastňuje viac ako 350 klasických automobilov. Každý rok sa na veľtrhu zúčastní viac ako 20,000 XNUMX návštevníkov, ktorí obdivujú fantastické klasické autá. Čestní hostia sú vozidlá značiek ako Bentley, ktoré sú v centre podujatia. Okrem toho sú vám britské klasické automobily prezentované v pôsobivej show. Pre každého milovníka klasického automobilu určite stojí za návštevu.

 

Existujú široké otváracie hodiny, aby ste sa mohli porozhliadnuť a vychutnať si všetky krásne veci. Za vstupný lístok pre dospelých zaplatíte 11 EUR a za deti 6 EUR. Adresa je Kaiserallee 1, 76530 Baden-Baden.