Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Medzinárodné stretnutie oldtimerov Baden-Baden 2026

Klasické autá na predaj>

Medzinárodné stretnutie oldtimerov Baden-Baden 2026

International Oldtimer meeting Baden-Baden je jedným z najkrajších veľtrhov klasických áut v Nemecku. Je to skutočný skanzen automobilovej histórie v krásnom zelenom prostredí, o ktorom odborníci tvrdia, že pochádza zo starovekého klasického sveta. Veľtrh existuje od roku 1976 a odvtedy je miestom stretnutí automobilových nadšencov z celej Európy. Dá sa tam kúpiť aj klasické auto.

Viac ako 20,000 XNUMX návštevníkov cestuje na tento veľtrh, aby obdivovali klasické autá z deviatich desaťročí automobilovej histórie. Čestným hosťom v centre diania sú značky ako Bentley. Britské klasické autá sa vám predstavia vo fascinujúcej šou, vďaka ktorej sa medzinárodné stretnutie Oldtimer Baden-Baden rozhodne vyplatí pre každého nadšenca klasických áut.

Otváracie hodiny International Oldtimer meeting Baden-Baden 2026

International Oldtimer meeting Baden-Baden sa koná v lete, v júli. Veľtrh je potom otvorený od piatku do nedele. Veľtrh je potom otvorený od rána do večera, čo poskytuje dostatok času na obhliadku všetkého na veľtrhu a kúpu auta.

Vstupné Medzinárodné stretnutie Oldtimer Baden-Baden 2026

Vstupné sa mení na deň. Napríklad dospelí a deti v piatok sú od 5 do 10 eur. V sobotu a nedeľu však zaplatíte ako dospelí od 10 do 15 eur. Existujú deti do 8 rokov? Potom môžu veľtrh navštíviť zadarmo. Zľavu dostávajú aj zdravotne postihnutí. Za lístok zaplatia od 5 do 10 eur.

Parkovanie na medzinárodnom stretnutí Oldtimer Baden-Baden 2026

Na stretnutie s klasickým autom sa môžete dostať 2 rôznymi spôsobmi. Môžete ísť napríklad vlakom, ktorý stojí na stanici Baden-Baden. Potom môžete chytiť autobusovú linku, ktorá vás vysadí pred miestom podujatia. Na miesto podujatia sa dá dostať aj autom. Potom musíte sledovať značky „Zentrum“ a neskôr „Kurhaus“ alebo „Casino“, aby ste sa dostali na stretnutie. Svoje auto potom zaparkujete v jednom z parkovacích domov v centre.

Vydajte sa na výlet na medzinárodné stretnutie Oldtimer Baden-Baden 2026

International Oldtimer meeting Baden-Baden je 3-dňové podujatie. Keďže Baden-Baden sa nachádza v Nemecku, dostupnosť nie je pre každého rovnako dobrá. Cestovanie hore a dole preto nie je voľbou pre každého. Okrem samotného podujatia sa dá zažiť oveľa viac. Môžete si tak užiť krásne prostredie, kde nájdete krásnu prírodu a historické budovy. International Oldtimer meeting Baden-Baden je preto ideálnou príležitosťou na víkendový výlet.