Nedeľa 2. marca CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ od 10:00 do 14:00 hod.

Jaguar Kabriolet série 2 typu E

€129,950

✔ Nakupujte bezpečne online ✔ Celosvetové doručenie až k vašim dverám ✔ TERAZ bezplatné skladovanie a platba neskôr
  • Zobraziť všetky fotografie
  • Exteriér 360
  • Interiér 360
  • video prezentácie

Jaguar E-Type S2 Cabriolet | Obnovené | Náter Union Jack | 1970

Prednosti:

- Obnovené
- Jedinečný zberateľský kúsok so špeciálnym lakom Union Jack
- 4.2-litrový 6-valcový motor
- Dvojfarebný interiér

obnovená Jaguar Predám E-Type S2 Cabriolet
Toto ikonické Jaguar Kabriolet E-Type S2 kombinuje nadčasovú eleganciu s pôsobivým výkonom. Pod kapotou tohto Jaguar E-Type je výkonný 4.2-litrový šesťvalcový motor spojený s manuálnou 4-stupňovou prevodovkou. Klasika pochádza zo súkromnej zbierky známeho zákazníka, ktorý u nás auto v minulosti kúpil a teraz ho vymenil za iný športový automobil. Predchádzajúci majiteľ vždy udržiaval E-Type s veľkou starostlivosťou, a preto existujú rôzne faktúry za vykonanú údržbu.

Jaguar Predám kabriolet E-Type Series 2 s lakom Union Jack
Čo robí tento E-Type skutočne jedinečným, je veľkolepé lakovanie Union Jack. Nie hocijaká, ale nanesená ručne remeselníkom, takže každý detail sa dokonale hodí. Lak umocňuje kontrastná červená strecha a elegantný dvojfarebný interiér, z ktorého dýcha luxus a nostalgia. Klasický vzhľad dopĺňajú chrómované lúčové kolesá a drevený športový volant.

Kúpiť a Jaguar Kabriolet E-Type Series 2?
Hľadáte obnovené Jaguar Kabriolet E-Type S2? Potom zanechajte svoje údaje prostredníctvom kontaktného formulára na tejto stránke alebo zavolajte priamo na číslo +31 416 751 393. Náš predajný personál vám rád odpovie na všetky vaše otázky alebo vám dokonca vytvorí video z osobného obchodu.

S dopravou môžeme pomôcť. V rámci Európy nemusíte platiť žiadne dovozné clá. Obchodovanie, nákup a zásielka je možná.
V niektorých krajinách môžeme pomôcť s financovaním. Opýtajte sa našich predajných pracovníkov.

  • Ref. nr.: j3046
  • Vyrobiť: Jaguar
  • Modelka: E-Type
  • rok: 1970
VOLAJTE   +31 416 751 393
Ernst van Kempen  
Lars van Dongen  
 
Vincent Praag  
 

* Povinné políčka

Hľadáte Jaguar?

Zaregistrujte sa do e-mailovej adresy a pošleme vám upozornenie, keď je k dispozícii vozidlo tejto značky

Kupujeme vaše Jaguar!

Máte Jaguar a chceš predať? Kontaktuj nás. Vždy hľadáme klasické autá, ktoré by sme doplnili.

Kontakt