filter

Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle

Nie sú žiadne výrobky zodpovedajúce výber.

Hľadáte Opel?

Zaregistrujte sa a dáme vám vedieť, keď bude k dispozícii

Kupujeme vaše Opel!

Máte Opel a chcete predať? Kontaktuj nás. Stále hľadáme klasické autá, ktoré by sme mohli pridať do nášho skladu

Kontakt

Opel aukcie

Pozrite si naše online Opel klasická aukcia áut. Nová aukcia každé 2 týždne. Od a pre našich zákazníkov.

Pozrite si našu aukciu

Váš odborník Opel
Opel

Klasické auto Opel na predaj na ERclassics

Kedy si kúpite klasické auto Opel?
Z akého dôvodu si kúpite klasické auto značky Opel? Plánujete peknú túru pozdĺž pobrežia alebo chcete ísť na dovolenku s rodinou vo svojej klasike? Možno radi jazdíte na klasických rally alebo navštevujete zábavné predstavenia a podujatia. Nech už je váš dôvod kúpiť si klasický Opel akýkoľvek, ER Classics má na sklade klasické autá na každú príležitosť.

Ako si kúpim klasické auto Opel?
Na ERclassics nájdete rôzne klasické autá Opel pre takmer každý rozpočet. Nech sú vaše potreby akékoľvek, naši odborníci na klasické autá sú pripravení vám pomôcť nájsť vaše vysnívané auto. Medzi niekoľko modelov Opel, ktoré často ponúkame na predaj, patrí aj Opel Olympia, Kapitän, Rekord, Kadett, Manta, GT, Kadett Rallye a Opel komodor.

Máte na mysli klasické auto? Kompletný prehľad klasických Opelov nájdete na našej rozsiahlej webovej stránke. Ku každému autu nájdete produktovú stránku s fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a podkladovými informáciami. Dúfame, že poskytnutím čo najväčšieho množstva informácií o klasickom aute vám pomôžeme nájsť vaše vysnívané auto. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Naši odborníci na klasické autá sú tu pre vás s nezáväzným poradenstvom.

Chcete si kúpiť klasický automobil Opel na ER Classics?
Ponúkame vysokokvalitné klasické autá Opel, často renovované a hodnotené na 125 bodov v našej vlastnej dielni. Špecializujeme sa aj na registráciu a kontroly a je možná celosvetová doprava k vašim predným dverám.

Európsky online predajca klasických áut číslo 1
Pri kúpe klasického auta Opel vám samozrejme budú pomáhať naši odborníci na klasické autá, ktorí vás budú sprevádzať pred kúpou, počas nej a po kúpe. Od roku 2008 sa špecializujeme na celosvetový predaj klasických áut. Kupujete si svoje ďalšie klasické auto v ER Classics, európskom online predajcovi klasických áut číslo 1?

Vymeniť alebo predať klasický automobil Opel?
Okrem kúpy klasických áut nás môžete kontaktovať aj v prípade predaja alebo výmeny vášho vozidla Opel. Chceli by ste sa o tom dozvedieť viac? Neváhajte kontaktovať jedného z našich odborníkov na klasické autá.