filter

Nedeľa 3. marca CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ od 10:00 do 14:00 hod.
Nastaviť zostupne


Váš špecialista Ford
brod

Klasické autá Ford na predaj na ERclassics

Ako si kúpim klasické auto Ford?
Plánujete si kúpiť klasický automobil Ford? Potom ste na ER Classics na správnom mieste. Nájdete tu veľmi pestrú škálu klasických Fordov, vrátane Fordu Mustang Kupé, kabriolet a Fastback, Capri, Thunderbird, Sierra, Taunus a F100. Ale môžete nás kontaktovať aj pre predvojnové klasiky ako Ford Model A alebo Model T.

Aby sme vás podporili pri správnom výbere, keď sa rozhodnete pre kúpu klasického Fordu, zostavili sme na našej stránke rozsiahlu fotoreportáž ku každému autu z nášho sortimentu. Máme tiež 360 stupňové zábery interiéru a exteriéru a video.

Prezeráte si klasiku radšej fyzicky? Potom ste srdečne vítaní v našom vlastnom showroome, ktorý sa nachádza vo Waalwijku v Holandsku. Naši odborníci na klasické autá sú vám k dispozícii online aj offline s bezplatným poradenstvom.

Chcete si kúpiť klasický Ford na ER Classics?
Ak máte záujem o kúpu klasického automobilu Ford, ste na správnom mieste. U ERclassics je kvalita na prvom mieste, a preto nájdete vysokokvalitné klasické autá, ktoré boli často rozsiahlo reštaurované a majú rozsiahlu históriu. Naše klasiky sú kontrolované na 125 bodoch vlastnou dielňou. Špecializujeme sa aj na registráciu a kontroly a je možná celosvetová doprava k vašim predným dverám.

Vymeniť alebo predať klasické auto Ford?
Okrem kúpy klasického vozidla Ford nás môžete kontaktovať aj v prípade predaja alebo výmeny vášho klasického vozidla. Neváhajte a kontaktujte niektorého z našich odborníkov na klasické autá, ktorí vám môžu povedať viac o predaji a/alebo obchodovaní s vaším klasickým Fordom.

Kedy si kúpite klasické auto Ford?
Kúpa klasického Fordu je špeciálna udalosť, ktorá môže mať pre každého svoj dôvod. Môžete napríklad navštíviť podujatie amerických klasických áut vo Forde Mustang alebo sa vydať na peknú prehliadku v Thunderbirde. Bez ohľadu na váš cieľ, ER Classics má niečo pre každého.

Európsky online predajca klasických áut číslo 1
Kúpa klasického auta Ford je špeciálny proces, s ktorým vám naši odborníci na klasické autá radi pomôžu. Keď si u nás kúpite klasiku, podporíme vás pred nákupom, počas neho aj po ňom. ERclassics sa špecializuje na predaj klasických automobilov po celom svete od roku 2008. Kupujete si svoje ďalšie klasické auto Ford od európskeho online predajcu klasických automobilov číslo 1?