filter

Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Nie sú žiadne výrobky zodpovedajúce výber.

Hľadáte Renault?

Zaregistrujte sa a dáme vám vedieť, keď bude k dispozícii

Kupujeme vaše Renault!

Máte Renault a chcete predať? Kontaktuj nás. Neustále hľadáme klasické autá, ktoré sa pridávajú k našej akcii

Kontakt

Váš odborník Renault
Renault

Klasické auto Renault na predaj na ER Classics

Kúpa klasického vozidla Renault na ER Classics
Kúpa klasického Renaultu je špeciálny moment, s ktorým vám v ER Classics radi pomôžeme. Nájdete tu kvalitné klasické autá Renault, ktoré boli často rozsiahlo reštaurované a majú bohatú históriu. Ponúkame rôzne modely Renault, ako napríklad Renault 4CV, 5, 6, Juvaquatre, Alpine a NN. Či už si kúpite klasické auto na návštevu výstav a podujatí, alebo si urobíte pekný spiatočný výlet, v ERclassics máme niečo pre každého.

Pravá klasika Renault pre vás
Každý má svoj dôvod, prečo si kúpiť klasické auto Renault. Bez ohľadu na vašu motiváciu sú naši odborníci na klasické autá k dispozícii online a v našom showroome, aby vám pomohli nájsť vaše vysnívané auto. Zabezpečujeme, aby ste našli klasický Renault, ktorý úplne vyhovuje vašim potrebám.

Máme rozsiahlu webovú stránku s vlastnou produktovou stránkou pre každé klasické auto, aby sme vás čo najlepšie zoznámili s našimi klasickými automobilmi. Nájdete tu prispôsobenú fotoreportáž, 360-stupňové zábery interiéru a exteriéru, video a informácie o pozadí.

Ak chcete radšej navštíviť náš showroom a obdivovať klasické autá Renault, ste samozrejme srdečne vítaní. Naši odborníci na klasické autá sú pripravení vám nezáväzne poradiť.

Vysoko kvalitné veterány Renault
Na ER Classics je každé auto kontrolované podľa 125 kritérií jedným z našich vlastných špecializovaných mechanikov. Modely Renault, ktoré ponúkame, sú vysoko kvalitné a často rozsiahlo renovované a vybavené rozsiahlou históriou údržby.

Európsky online predajca klasických áut číslo 1
Pred, počas a po nákupe vášho klasického Renaultu vám radi pomôžeme radami a informáciami. Na predaj klasických áut sa špecializujeme od roku 2008. Kupujete si ďalšiu klasiku Renault v ER Classics, európskom online predajcovi klasických áut číslo 1?

Špecializujeme sa aj na registráciu a obhliadky a je možná doprava až k vašim vchodovým dverám.

Vymeňte alebo predajte svoj klasický Renault
Používate svoj Renault príliš málo alebo ste si našli iný model? Potom je tiež možné vymeniť alebo predať svoje klasické auto spoločnosti ER Classics. Neváhajte kontaktovať niektorého z našich odborníkov na klasické autá.