30. máj (Corpus Christi) SHOWROOM OPEN - nedeľa 2. júna CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (10:00-14:00)


Alfa Romeo

Či už ste súkromník, vlastník garáže alebo reštaurátor, keď budete makať na klasických automobiloch Alfa Romeo, nepochybne budete potrebovať diely. V E&R Classics vieme lepšie ako ktokoľvek iný, aké dôležité je pracovať so správnymi klasickými dielmi Alfa Romeo. Preto sa s vami radi podelíme o našu odbornosť v oblasti klasických automobilových dielov.

Klasické autodiely od spoľahlivých dodávateľov

Rovnako ako mladý časovač, aj klasické auto vyžaduje pozornosť a údržbu. V E&R Classics každý deň pracujeme s celým tímom na veteránoch a roky nakupujeme klasické automobilové diely od našich pravidelných dodávateľov.

Ak ste predtým navštívili veľtrh klasických automobilov, v súčasnosti sa predaj klasických automobilových dielov často uskutočňuje online. Pretože pri nákupe nie ste fyzicky prítomní, je veľmi dôležité, aby ste rokovali so spoľahlivou stranou. Dodávatelia, ktorých vám na tejto stránke predstavujeme, sú spoľahlivými dodávateľmi klasických automobilových dielov.

Klasické automobilové diely Alfa Romeo

Žiadna Alfa Romeo nie je rovnaká, a preto je veľa častí vhodných iba pre určité modely. Napríklad časti Alfa Romeo Giulia budú menej vhodné pre Alfa Romeo Spider. A časti Alfa Romeo GTV pre Alfa Romeo Bertone bude ťažké pracovať.

Medzi často žiadané diely pre modely automobilov Alfa Romeo pre klasické automobily patria brzdy, osvetlenie, lišty, nárazníky, motor a prevodovka, výfukové plyny, hnacie hriadele, riadenie atď. Pretože sa klasické Alfa Romeo používajú aj na trati alebo počas rally, často sú žiadané závodné diely.

Radi sa s vami podelíme o naše vedomosti o klasickom automobile

Radi sa s vami podelíme o naše vedomosti o zachovaní klasického automobilového koníčka a o to, aby bol prístupný pre všetkých. Ďalej nájdete množstvo špecialistov na náhradné diely Alfa Romeo, ktoré vám môžeme odporučiť. Pokojne kliknite na jeden z odkazov nižšie a obráťte sa na špecialistu. Spoločnosť E&R classic nepredáva ani nedodáva diely sám, títo špecialisti to urobia za vás.

Obchod Alfa

Klasická Alfa

Workshop Alfa

Alfa Stop

Obnova Alfa

Alfaholici

Veloce Sport

Auto Bella

E&R Classics je váš špecialista na klasické automobily a mladých ľudí

E&R Classics má vždy na sklade viac ako 400 klasických automobilov v najväčšom autosalóne klasických automobilov v Európe. Kliknutím na jedno z tlačidiel nižšie získate ďalšie informácie.

Aktuálne zásoby Alfa Romeo

Predajte svoje klasické auto Alfa Romeo

Prihláste sa na odber nášho bulletinu