Nedeľa 3. marca CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ od 10:00 do 14:00 hod.


chevrolet

Ak ste hrdým majiteľom Chevroletu alebo inej americkej klasiky, nepochybne budete potrebovať diely. Pretože naši mechanici pracujú každý deň na (amerických) dôchodcoch, môžeme vám lepšie ako ktokoľvek iný poradiť, ktoré diely Chevrolet sú k dispozícii a ako si môžete najlepšie kúpiť diely. Bez ohľadu na to, či s profesionálnymi alebo amatérskymi profesionálmi fičíte na veteránoch, je veľmi dôležitý význam tých správnych častí. Na tejto stránke sa s vami radi podelíme o naše odborné znalosti.

Diely Chevrolet od spoľahlivých dodávateľov

Údržba vášho Chevroletu je veľmi dôležitá pre udržanie vášho klasického automobilu v top stave. Už roky nakupujeme diely od rôznych dodávateľov, ktorí sa špecializujú na americké klasické diely. Použité / použité alebo nové klasické súčiastky, online je veľa dodávateľov. Špecialisti značky Chevrolet, ktorých vám na tejto stránke predstavujeme, sú spoľahlivými dodávateľmi. Spoločnosť E&R classic nepredáva ani nedodáva diely sám, títo špecialisti to urobia za vás.

Kúpiť klasické diely Chevrolet (online)

Ako najradšej hľadáte diely pre váš Chevrolet classic? Radi navštevujete veľtrhy a udalosti alebo najradšej navštevujete špecialistu? V prípade špecialistu na náhradné diely Chevrolet si môžete často objednať diely aj online. Takto si môžete jednoducho prezrieť a porovnať klasické automobilové diely doma (online) a nechať si ich ľahko doručiť domov.

Rôzne modely Chevrolet

Ako viete, existuje veľa rôznych modelov Chevrolet s príslušnými dielmi. Niektoré populárne klasiky Chevrolet sú: Chevrolet Suburban, Bel Air, Korveta, Nomád, Impala, El Camino, Nova, Mailbu, Blazer a rôzne Pick-upy Chevrolet.

Okrem dielov, ako sú brzdové doštičky, brzdové kotúče, tlmiče, vodné pumpy a filtre, je klasický Chevrolet tiež často prispôsobený želaniam majiteľa. Pre prispôsobenie vášho Chevroletu existujú odborníci, ktorí sa zameriavajú na predaj ráfikov, nárazníkov, výfukových systémov a ozdobných lišt.

Radi sa s vami podelíme o naše znalosti (amerických) klasických automobilových dielov

V spoločnosti E&R Classics robíme všetko pre to, aby sme čo najlepšie zachovali klasické hobby automobilov. Preto vám radi poradíme s dielmi pre americké klasiky, ako je Chevrolet. Ďalej nájdete niekoľko špecialistov Chevrolet, ktorých vám môžeme odporučiť. Neváhajte navštíviť niektorú z webových stránok kliknutím na odkazy nižšie.

Arnoldove zvyky a klasika

Customville americký

Dovozy R a R Hotrod

Bitz 4 Oldkarz

Americké autodiely

Diely USA

E&R Classics je váš špecialista na klasické autá a youngtimer

E&R Classics má vždy na sklade viac ako 400 klasických automobilov v najväčšom autosalóne klasických automobilov v Európe. Kliknutím na jedno z tlačidiel nižšie získate ďalšie informácie.

Aktuálne zásoby Chevrolet

Predajte svoje klasické auto Chevrolet

Prihláste sa na odber nášho bulletinu