30. máj (Corpus Christi) SHOWROOM OPEN - nedeľa 2. júna CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (10:00-14:00)


fiat

Hľadáte diely pre svoj Fiat oldtimer? Nechajte si poradiť od profesionálov E&R Classics. Okrem predaja oldtimerov a mladých časovačov máme k dispozícii dielňu s 20 mechanikmi, ktorí sa okrem iného denne zaoberajú údržbou oldtimerov Fiat. Všetky možnosti nákupu súčiastok, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii, sa môžu zdať pre niektorých nadšencov oldtimeru dosť zdrvujúce. Na tejto stránke presne vysvetľujeme, ako najlepšie objednať diely a kto sú spoľahliví dodávatelia.

Kedy potrebujete náhradné diely Fiat oldtimer?

Rovnako ako v prípade moderných modelov Fiat, aj klasické vozidlo si vyžaduje pozornosť a lásku, aby zostalo v čo najlepšom stave. Samozrejme, že si chcete taliansku klasiku vychutnať čo najdlhšie a údržba v tom zohráva dôležitú úlohu. Použitím správnych náhradných dielov Fiat oldtimer a ich včasnou výmenou zostane váš taliansky oldtimer v špičkovej kondícii. Niektorí nadšenci sa radi hrajú so svojím oldtimerom, iní dávajú prednosť outsourcingu. Napriek tomu je dobré vedieť, ktoré diely sú k dispozícii za akú cenu.

Nákup dielov Fiat oldtimer (online)

V posledných rokoch čoraz viac špecialistov na Fiat ponúka možnosť nakupovať diely online. Tam, kde ste predtým často fyzicky chodili do obchodu, sa teraz predaj uskutočňuje hlavne prostredníctvom webových obchodov. Na stránkach jednoducho nájdete tie správne náhradné diely Fiat a môžete si ich nechať doručiť domov jediným stlačením tlačidla. Veľkou výhodou nákupu dielov Fiat oldtimer online je, že sa často dodávajú nasledujúci deň.

Diely Fiat oldtimer pre rôzne modely

Keď myslíte na Fiat, čoskoro si spomeniete na ikonický Fiat 500 oldtimer. Existuje preto veľa odborníkov, ktorí sa zameriavajú práve na tento model, a preto je veľa dielov na predaj. Ale čo iné populárne modely ako Fiat 124, Fiat 126, Fiat 600, Fiat Panda a Fiat 800. Každý z týchto modelov je veľmi obľúbený medzi talianskymi nadšencami oldtimeru.

Rôzne typy dielov pre oldtimery Fiat

Pre každý typ Fiat oldtimer sú k dispozícii ďalšie typy náhradných dielov. Napríklad diely pre Fiat 500 oldtimer sa budú líšiť od dielov pre Fiat 800. Veľkou výhodou nákupu dielov online je, že ich môžete ľahko filtrovať podľa modelu a roku vo webovom obchode. Potom dostanete prehľad všetkých dostupných dielov. Medzi bežné diely patria pneumatiky a ráfiky, nárazníky a ozdobné prvky, emblémy a štítky, časti motora, tesnenia, brzdové systémy, zrkadlá, gumy, výfuky a svetlá.

Radi sa s vami podelíme o naše znalosti Fiat oldtimer

Aby sme zabezpečili, že si objednáte správne diely pre vaše milované klasické auto Fiat, radi by sme vám predstavili množstvo spoľahlivých špecialistov na náhradné diely Fiat. Pokojne kliknite na jeden z odkazov nižšie a obráťte sa na špecialistu. Spoločnosť E&R classic nepredáva ani nedodáva diely sám, títo špecialisti to urobia za vás.

Výmena

Stredná Bartonova garáž

Moto Bambino

Retro workshop Scottys

Weenie Fiats

Fiat 500 Náhradné diely

E&R Classics má na sklade viac ako 400 oldtimerov a youngtimerov

Hľadáte klasické auto a zaujíma vás, či sa vaše vysnívané auto nachádza v našom showroome? Ďalšie informácie získate kliknutím na jedno z tlačidiel nižšie

Aktuálne zásoby Opel

Predajte svoje klasické auto Opel

Prihláste sa na odber nášho bulletinu