Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


Opel

Ste veľkým fanúšikom značky Opel, alebo sami máte Opel a radi by ste sa o svoju vášeň pre toto auto podelili s ostatnými? Potom je pre vás Opel Classic car Club to pravé miesto. V Opel Clube stretnete ľudí, ktorí majú rovnakú vášeň.

Čo je klasický automobilový klub?

Klasický autoklub je komunita ľudí, ktorí zdieľajú vášeň pre konzervovanie a reštaurovanie starých vozidiel a ktorí sa stretávajú a organizujú aktivity, aby zdieľali túto vášeň.

Aké aktivity robí Opel Classic Car Club?

Opel Classic Car Club spája milovníkov starých áut značky Opel a organizuje aktivity a podujatia na zdieľanie a udržiavanie tejto vášne. Okrem toho sa klub zaviazal zachovať historické automobily Opel a propagovať históriu automobilového priemyslu Opel. Klub udržiava kontakty s ostatnými klubmi oldtimerov a zúčastňuje sa podujatí a stretnutí týchto klubov.

Staňte sa členom Opel Classic Car Club

Existuje niekoľko rôznych klubov Opel Classic Car Club. Niektoré príklady:

  • Opel Club Anglicko. Opel Club England je britský klub pre majiteľov a nadšencov vozidiel Opel. Klub bol založený v roku 1986 a je jedným z najväčších klubov špecifických pre Opel vo Veľkej Británii. Ako člen sa môžete počas roka tešiť na množstvo podujatí, ako sú výstavy, stretnutia a workshopy.
  • Opel Manta Owners Club. OMOC je klub venovaný Opel Manta. Klub bol založený v roku 1987 av súčasnosti ich má približne 500. Klub organizuje počas roka viacero podujatí. Ako člen získate tiež prístup k technickému poradenstvu a podpore od ostatných majiteľov Manta a zľavu na diely a služby.

Výhody členstva v Opel Classic Car Club

Keď sa stanete členom Opel Classic Car Club, získate prístup k vedomostiam a skúsenostiam ostatných členov o údržbe a obnove automobilov Opel. Získate tiež prístup k účasti na podujatiach a stretnutiach organizovaných klubom, kde sa môžete stretnúť s ďalšími nadšencami starých áut Opel a podeliť sa o skúsenosti. Členstvom zároveň prispievate k zachovaniu klasických automobilov Opel a propagácii ich histórie.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

Na E&R Classics vždy nájdete viac ako 400 klasických áut všetkých druhov v najväčšom autosalóne klasických áut v Európe.

Aktuálne zásoby Opel

Predajte svoje klasické auto Opel

Prihláste sa na odber nášho bulletinu