Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


BMW

Ste veľkým fanúšikom starobincov značky BMW alebo sami nejakú vlastníte? Potom je BMW Classic Car Club práve pre vás. Tu sa stretnete s ostatnými s rovnakou vášňou, ktorí vlastnia klasické BMW.

Čo je klasický automobilový klub?

Klub starých ľudí je miestom, kde sa ľudia, ktorí zdieľajú vášeň pre určitých starých ľudí, chcú o ňu navzájom podeliť. Niektoré kluby sa zameriavajú na konkrétne modely, zatiaľ čo iné sú všeobecnejšie. Cieľom klubu klasických áut je často zachovať nádheru týchto klasických áut.

Aké aktivity robí BMW Classic Car Club?

Klasické autokluby organizujú rôzne akcie počas celého roka. Patria sem autosalóny, obchodné výstavy, zhromaždenia a plavby, technické workshopy a príležitosti na vytváranie sietí.

Staňte sa členom BMW Classic Car Club

Pre nadšencov BMW existuje veľa klasických autoklubov. Medzi tie známejšie patria:

  • BMW Car Club GB. Toto je oficiálny klub pre majiteľov BMW vo Veľkej Británii. Každoročne organizuje podujatia a zhromaždenia pre svojich členov.
  • BMW klub. Tento klub je otvorený pre majiteľov modelu BMW, je jedno akého. Tento klub organizuje podujatia a poskytuje členom technické poradenstvo.
  • Klub majiteľov BMW E30. Tento klub je venovaný BMW E30, ktoré sa vyrábalo v rokoch 1982 až 1994. Hlavným cieľom je zachovať E30 a užiť si jeho nádheru.
  • Register BMW 2002. Tento klub je prístupný len pre majiteľov klasických vozidiel BMW 2002, ktoré sa vyrábali v rokoch 1968 až 1977. Majú vlastný newsletter a počas roka usporadúvajú viacero podujatí a stretnutí.
  • Klub majiteľov BMW E21. Hlavným cieľom tohto klubu je zachovať a obdivovať krásne BMW E21. Klub tiež pomáha pri hľadaní dielov na obnovu vášho E21.
  • Klasický register BMW. Tento klub je pre všetkých majiteľov klasických modelov BMW. Ich hlavným cieľom je zdieľať svoju vášeň so všetkými jej členmi. To sa deje organizovaním viacerých podujatí a stretnutí pre svojich členov.

Výhody členstva v BMW Classic Car Club

S členstvom je spojených viacero výhod. Dostanete pozvánku na rôzne akcie, ktorých sa môžete zúčastniť zadarmo alebo so zľavou. Prídete tiež do kontaktu s ostatnými majiteľmi BMW, od ktorých môžete získať náhradné diely alebo ísť na opravu. Najväčšou výhodou je, že spoznávate ľudí s rovnakou vášňou ako vy.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

Na E&R Classics vždy nájdete viac ako 400 klasických áut všetkých druhov v najväčšom autosalóne klasických áut v Európe.

Aktuálna zásoba BMW

Predajte svoje klasické auto BMW

Prihláste sa na odber nášho bulletinu