Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


chevrolet

Ste majiteľom klasického Chevroletu alebo len veľkým fanúšikom? Potom je pre vás klasický autoklub Chevrolet určený. Klub klasických áut Chevrolet je miestom, kde sa stretávajú ľudia, ktorí zdieľajú vášeň, a kde si môžete vychutnať všetku krásu, ktorú Chevrolet ponúka.

Čo je klasický automobilový klub?

Klasický autoklub je združenie nadšencov a majiteľov starých a klasických vozidiel. Klub sa zameriava hlavne na zachovanie a užívanie klasických áut a svojim členom ponúka možnosť stretávať sa, vymieňať si informácie a podnikať aktivity, ako sú výlety a rally.

Aké aktivity robí Chevrolet Classic Car Club?

Účelom holandského klubu klasických automobilov Chevrolet je podporovať členov pri zachovávaní, užívaní si, oceňovaní a ochrane kultúry a histórie Chevroletu. Klub to robí prostredníctvom rôznych podujatí, ktoré sa každoročne organizujú.

Staňte sa členom Chevrolet Classic Car Club

Existuje niekoľko klubov Chevrolet, ktoré sa starajú o nadšencov a majiteľov vozidiel Chevrolet. Niektoré z najznámejších klubov Chevrolet zahŕňajú:

Tieto kluby sú venované všetkým klasickým vozidlám Chevrolet a sú otvorené pre každého, kto miluje tieto autá. Tieto kluby ponúkajú nadšencom a majiteľom značky Chevrolet skvelú príležitosť na vzájomné prepojenie, zdieľanie vedomostí a skúseností a účasť na podujatiach a aktivitách súvisiacich s ich spoločnou vášňou pre tieto vozidlá.

Výhody členstva v Chevrolet Classic Car Club

Pre členov Chevrolet Classic Car Club existuje mnoho výhod. Týmto spôsobom sa môžete spojiť s ostatnými nadšencami a majiteľmi klasických automobilov Chevrolet. Získate tiež viac vedomostí o značke. Na rôzne organizované akcie môžete ísť aj zadarmo alebo so zľavou. Niektoré kluby využívajú aj časopis, ktorý rozdávajú svojim členom.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

Na E&R Classics vždy nájdete viac ako 400 klasických áut všetkých druhov v najväčšom autosalóne klasických áut v Európe.

Aktuálne zásoby Chevrolet

Predajte svoje klasické auto Chevrolet

Prihláste sa na odber nášho bulletinu