Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny


Ferrari

Vlastníte klasické Ferrari, alebo ste veľkým fanúšikom tejto značky a radi by ste sa o svoju vášeň podelili s ostatnými? Potom je pre vás klasický automobilový klub Ferrari. Klub je miesto, kde stretnete ľudí, ktorí s vami zdieľajú túto vášeň pre klasické autá Ferrari.

Čo je klasický automobilový klub?

Klub klasických áut je združením nadšencov starých vozidiel, ako sú autá, motocykle a nákladné autá. Účelom klubu je podporiť záujem o veterány a pomôcť členom nájsť, kúpiť, predávať, udržiavať a obnovovať svoje vozidlá. Na rôzne aktivity môžu prispievať aj členovia Klubov klasických automobilov.

Aké aktivity robí Ferrari Classic Car Club?

Kluby klasických automobilov Ferrari sa zameriavajú na združovanie ľudí, ktorí sa zaujímajú o klasické autá Ferrari. Členovia týchto klubov zdieľajú vedomosti, skúsenosti a lásku k týmto klasickým autám. Kluby pravidelne organizujú podujatia, ako sú jazdy, výstavy, stretnutia a mítingy. To umožňuje členom stretnúť sa, ukázať a porozprávať sa o svojich veteránoch. Členovia tiež získajú prístup k špeciálnym aktivitám a informáciám, ako je technická podpora a prístup k historickej dokumentácii.

Staňte sa členom Ferrari Classic Car Club

V Anglicku existuje niekoľko klubov klasických automobilov Ferrari. Niektoré zo známych sú:

Tieto kluby sa zameriavajú na ochranu, uchovávanie a propagáciu histórie a kultúry značky Ferrari. Robia to organizovaním aktivít a podujatí, ako sú zhromaždenia, technické workshopy, stretnutia a výstavy.

Výhody členstva v Ferrari Classic Car Club

Členstvo v klube klasických áut Ferrari má mnoho výhod. To vám dáva príležitosť nadviazať kontakt s ostatnými členmi, ktorí zdieľajú vašu vášeň. Svoje vedomosti si rozšírite aj na rôznych podujatiach, technických workshopoch a výstavách. Zľavu získate aj pri nákupe dielov a príslušenstva Ferrari. Niektoré Ferrari kluby ponúkajú svojim členom aj špeciálne zľavy na poistenie.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

Na E&R Classics vždy nájdete viac ako 400 klasických áut všetkých druhov v najväčšom autosalóne klasických áut v Európe.

Aktuálne zásoby Ferrari

Predajte svoje klasické auto Ferrari

Prihláste sa na odber nášho bulletinu