Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


Jaguar

Máte alebo máte len vášeň pre klasiku Jaguar autá a chceli by ste túto vášeň zdieľať s ostatnými? Potom Jaguar Classic Car Club je niečo pre vás. Na tomto mieste prídete do kontaktu s ľuďmi, ktorí majú rovnakú vášeň.

Čo je to Classic Car Club?

Klasický autoklub je skupina záujemcov o klasické autá konkrétnej značky alebo modelu a ich zachovanie. Členovia takéhoto klubu sa môžu združovať na rôznych aktivitách organizovaných klubom.

Aké aktivity vykonáva a Jaguar Classic Car Club robiť?

A Jaguar Classic Car Club je združenie, ktoré sa zameriava na zber a uchovávanie starého Jaguar automobiloch. Cieľom je zachovať a propagovať históriu a odkaz týchto ikonických áut.

Staňte sa členom a Jaguar Klasický autoklub

Existuje niekoľko Jaguar Kluby klasických áut vrátane:

  • Jaguar Klub vodičov. Ako člen JDC ste súčasťou medzinárodného spoločenstva ľudí s láskou k Jaguars a Daimlers. Nemusíte nevyhnutne vlastniť a Jaguar alebo Daimler. Keď zdieľate vášeň pre tieto autá, môžete sa pripojiť k JDC
  • Jaguar Klub nadšencov, Jaguar Klub nadšencov (JEC) vznikol v decembri 1984 a rýchlo rástol. JEC úzko spolupracuje s Jaguar Land Rover (najmä Jaguar Land Rover Classic) a zrenovovala historickú značku 1 a zrenovovala autá vrátane série 1 XJ6 Jaguar zakladateľ Sir William Lyons. JEC organizuje aspoň jeden veľký medzinárodný míting ročne a miestne regióny organizujú svoje vlastné mítingy počas leta a navštevujú aj zámorské destinácie.
  • Severoamerický klub pre Jaguar Nadšenci. Spoločnosť bola založená v roku 1955 Jaguar Kluby Severnej Ameriky je súhrnný názov pre všetkých Jaguar Kluby v Severnej Amerike. Tieto kluby sú založené pre všetkých Jaguar Nadšenci členov klubov sa môžu stretnúť, vymeniť si poznatky a skúsenosti o údržbe a obnove Jaguar klasické autá a organizovať akcie a spoločné jazdy.

Výhody členstva v a Jaguar Klasický autoklub

Členstvo ponúka niekoľko výhod, vrátane prístupu k znalostiam a odborným znalostiam, prístupu k rôznym podujatiam a jazdám, prístupu k dielom a zdrojom, rozsiahlej sieti Jaguar nadšencov značky a podporu pri zachovávaní ich odkazu.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

V E&R vždy nájdete viac ako 400 klasických automobilov všetkého druhu v najväčšom autosalóne klasických automobilov v Európe.

prúd Jaguar sklad

Predajte svoje Jaguar klasické auto

Prihláste sa na odber nášho bulletinu