Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN


MG

Ste veľkým fanúšikom klasických áut značky MG alebo sami vlastníte kópiu? Potom je pre vás určený MG Classic autoklub. Tu sa stretnete s ostatnými s rovnakou vášňou, ktorí vlastnia klasický MG.

Čo je klasický automobilový klub?

Klasický autoklub je združenie alebo klub ľudí, ktorí vlastnia alebo majú záujem o staré alebo klasické vozidlá, ako sú autá, motocykle, nákladné autá alebo traktory. Tieto kluby sa zvyčajne zameriavajú na záchranu, obnovu a využitie starých vozidiel a poskytujú platformu, kde sa majitelia starých vozidiel môžu stretávať a vymieňať si skúsenosti a poznatky.

Aké aktivity robí MG Classic Car Club?

Klub klasických automobilov MG má za cieľ stimulovať zachovanie klasických automobilov MG a podporovať majiteľov pri údržbe a obnove ich automobilov. Každoročne organizujú aj niekoľko podujatí, ako sú mítingy, technické workshopy a klubové výstavy.

Staňte sa členom MG Classic Car Club

Existuje široká škála klubov MG Classic Car Club. Niektoré príklady:

  • MG Car Club LTD. MG Car Club je pôvodný klub pre majiteľov MG so sídlom v srdci krajiny MG, Abingdon v Oxfordshire. Klub bol založený v roku 1930 a v súčasnosti má celosvetové členstvo 50.000 XNUMX nadšencov. Klub sa zameriava na záchranu automobilov MG. Organizujú tiež podujatia, zájazdy a predstavenia, ako aj technické dni a dni na dráhe
  • Klub vlastníkov MG. MG Owners Club je najväčší autoklub jednej značky na svete. Klub bol založený v roku 1973 a v súčasnosti má viac ako 50.000 70 členov v XNUMX rôznych krajinách. Klub sa zameriava na záchranu a reštaurovanie automobilov MG a. Usporadúvajú tiež rôzne podujatia, ako sú výlety, predstavenia a dni tratí.

Výhody členstva v MG Classic Car Club

Členstvo v autoklube MG Classic ponúka výhody ako prístup k sieti kolegov nadšencov, účasť na organizovaných podujatiach a príležitosti na technickú podporu a poradenstvo pri údržbe alebo obnove vášho klasického auta MG. To vám môže pomôcť viac si užiť vaše klasické auto MG a zachovať a zvýšiť hodnotu vozidla.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

Na E&R Classics vždy nájdete viac ako 400 klasických áut všetkých druhov v najväčšom autosalóne klasických áut v Európe.

Aktuálna zásoba MG

Predajte svoje klasické auto MG

Prihláste sa na odber nášho bulletinu