Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


Peugeot

Vlastníte vy sám klasický Peugeot, alebo ste vždy mali vášeň pre tieto autá? Potom je klasický autoklub Peugeot to pravé pre vás. Klasický autoklub je miesto, kde sa stretávajú ľudia, ktorí s vami zdieľajú vášeň pre Peugeot.

Čo je klasický automobilový klub?

Klub klasických áut je skupina nadšencov klasických áut, ktorí sa zameriavajú na uchovávanie, reštaurovanie a zbieranie určitých klasických áut. Členovia klubu zdieľajú svoje nadšenie a znalosti v klube a organizujú podujatia a zhromaždenia.

Aké aktivity robí Peugeot Classic Car Club?

Cieľom klasického autoklubu Peugeot je združovať nadšencov značky Peugeot. Robia to organizovaním rôznych podujatí, ako sú jazdy, preteky, veľtrhy a technické workshopy. Mnohé z týchto klubov vydávajú aj klubový časopis, ktorý vychádza niekoľkokrát do roka.

Staňte sa členom Peugeot Classic Car Club

Existuje niekoľko klubov klasických automobilov Peugeot. Niektoré z nich sú:

  • Klub Peugeot UK. Klub Peugeot UK bol založený v roku 1981 a je najdlhšie založeným klubom Peugeot vo Veľkej Británii. Vítajú majiteľov akéhokoľvek modelu Peugeot, bez ohľadu na vek a stav. Počas celého roka organizujú pestrý program podujatí. Cieľom Peugeot Club UK je zabezpečiť, aby všetci členovia mali zo svojho Peugeotu maximálny pôžitok.
  • Peugeot Sport Club UK. PSCUK bol založený v roku 1985. Ich hlavným cieľom je pomôcť majiteľom získať maximálny pôžitok zo svojich áut. Členstvo v klube je otvorené pre všetkých majiteľov Peugeotu, či už starého alebo nového.

Výhody členstva v Peugeot Classic Car Club

S členstvom je spojených viacero výhod. Dostanete pozvánku na rôzne akcie, ktorých sa môžete zúčastniť zadarmo alebo so zľavou. Prídete tiež do kontaktu s ostatnými majiteľmi Peugeotu, od ktorých môžete získať náhradné diely alebo ísť na opravu. Najväčšou výhodou je, že spoznávate ľudí s rovnakou vášňou ako vy.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

Na E&R Classics vždy nájdete viac ako 400 klasických áut všetkých druhov v najväčšom autosalóne klasických áut v Európe.

Aktuálne zásoby Peugeot

Predajte svoje klasické auto Peugeot

Prihláste sa na odber nášho bulletinu