Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


Porsche

Ste majiteľom Porsche? Alebo máte jednoducho vášeň pre túto značku? Potom je Porsche Club práve pre vás. Toto je miesto, kde sa dostanete do kontaktu so všetkým o tejto značke, a ideálne miesto na zdieľanie vašej vášne s ostatnými členmi, ktorí majú rovnaký názor na Porsche ako vy.

Čo je klasický automobilový klub?

Klasický autoklub je skupina ľudí, ktorí sú nadšení pre značku auta alebo konkrétne modely a chceli by ho zachovať, chrániť a obnoviť. Klub to robí organizovaním rôznych technických aktivít, mítingov, pretekov a iných stretnutí.

Aké aktivity robí Porsche Classic Car Club?

Účelom klubu klasických automobilov Porsche je podporovať členov pri zachovávaní, užívaní si, oceňovaní a ochrane kultúry a histórie Porsche. Klub to robí prostredníctvom rôznych podujatí, ktoré sa každoročne organizujú.

Staňte sa členom Porsche Classic Car Club

Existuje niekoľko klubov klasických automobilov Porsche. Niektoré príklady:

  • Porsche Club Veľká Británia. Porsche Club Veľká Británia, tiež známy ako PCGB, bol založený na začiatku 1960. rokov XNUMX. storočia. Od dnešného dňa sa PCGB stalo veľmi významnou a lojálnou skupinou nadšencov a zástancov značky. PCGB každoročne organizuje stovky podujatí pre svojich členov.
  • Klub majiteľov Porsche 924. Klub majiteľov Porsche 924 bol založený v roku 2006. Ich kluby sú zamerané špeciálne na Porsche 924. Ich cieľom je propagovať, oslavovať a využívať tieto fantastické autá naplno. To sa deje prostredníctvom organizovania rôznych podujatí počas roka.

Výhody členstva v Porsche Classic Car Club

Členstvo v klube klasických áut Porsche má mnoho výhod. Po prvé, prídete do kontaktu s veľkou sieťou ľudí, ktorí majú rovnaké, ak nie viac, znalosti o Porsche, ktorí vám môžu pomôcť udržať vaše Porsche v špičkovom stave. Môžete sa tiež zúčastniť rôznych aktivít. Svoju úlohu zohráva aj sociálny aspekt. V klube môžete nadviazať veľa nových kontaktov.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

Na E&R Classics vždy nájdete viac ako 400 klasických áut všetkých druhov v najväčšom autosalóne klasických áut v Európe.

Aktuálna zásoba Porsche

Predajte svoje klasické auto Porsche

Prihláste sa na odber nášho bulletinu