Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny


Renault

Vlastníte Renault a chcete sa o svoju vášeň podeliť s ostatnými, alebo ste jednoducho fanúšikom tejto krásnej značky. Potom stať sa členom autoklubu Renault Classic je naozaj niečo pre vás. V autoklube Renault Classic prídete do kontaktu s ostatnými majiteľmi Renaultu, ktorí zdieľajú vašu vášeň.

Čo je to Classic Car Club?

Klub klasických áut je združenie alebo nadácia, ktorá má spoločnú vášeň pre vlastníctvo, reštaurovanie a konzervovanie klasických áut. Tieto kluby každoročne organizujú rôzne akcie, aby sa ich členovia stretli.

Aké aktivity robí Renault Classic Car Club?

Klub klasických automobilov Renault má za cieľ zjednotiť milovníkov klasických automobilov Renault a poskytnúť im príležitosť podeliť sa o svoju vášeň a zúčastniť sa rôznych aktivít a podujatí.

Staňte sa členom Renault Classic Car Club

Existuje niekoľko klubov klasických automobilov Renault. Niektoré príklady:

  • Klub vlastníkov Renault. Toto je najväčší klub Renault v Spojenom kráľovstve s viac ako 1,500 XNUMX členmi. Je otvorená pre všetkých majiteľov a nadšencov Renaultu a počas roka organizuje rôzne podujatia a stretnutia, vrátane rally, dní na dráhe a spoločenských stretnutí.
  • Klub vlastníkov Renault Alpine. RAOC sa venuje klasickému modelu Renault Alpine a má viac ako 1000 členov. Zameriava sa na zachovanie a propagáciu Renault Alpine a organizuje rôzne podujatia a aktivity vrátane pretekov, rally a spoločenských stretnutí.
  • Renault Classic Car Club . Tento klub bol založený v roku 2001 a je otvorený pre všetkých nadšencov Renaultu bez ohľadu na vlastníctvo klasického auta. Cieľom je podporiť zachovanie a pôžitok všetkých klasických Renaultov s ich hlavným zameraním na povojnové modely 20. storočia. Počas roka navštevujú viacero výstav klasických áut a majú aj štvrťročný časopis. Ich členovia tiež pomáhajú s vlastníckym poradenstvom, získavaním dielov a technickým poradenstvom.

Výhody členstva v Renault Classic Car Club

Členstvo v autoklube Renault Classic má mnoho výhod. Tým sa dostanete do kontaktu s veľkou sieťou majiteľov Renaultu, ktorí vám môžu pomôcť a s ktorými si môžete vymieňať poznatky. Dostanete aj pozvánky na rôzne spoločenské podujatia a workshopy. Niektoré kluby vydávajú aj klubový časopis, ktorý vychádza niekoľkokrát do roka.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

V E&R vždy nájdete viac ako 400 klasických automobilov všetkého druhu v najväčšom autosalóne klasických automobilov v Európe.

Aktuálne zásoby Renaultu

Predajte svoje klasické auto Renault

Prihláste sa na odber nášho bulletinu