Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


Rolls-Royce

Ste veľkým fanúšikom klasických áut značky Rolls-Royce alebo sami nejaké vlastníte? Potom je pre vás Rolls-Royce klasický automobilový klub určený. Tu sa stretnete s ostatnými s rovnakou vášňou, ktorí vlastnia klasický Rolls-Royce.

Čo je klasický automobilový klub?

Klasický autoklub je združenie alebo organizácia, ktorá sa venuje propagácii a zachovaniu historických vozidiel, ako sú autá, nákladné autá, motocykle, lode a lietadlá. Klub klasických áut si kladie za cieľ zbierať klasické autá, organizovať podujatia a aktivity, podporovať záujem a vedomosti o historických vozidlách a o konzervovaní a reštaurovaní týchto vozidiel.

Aké aktivity robí Rolls-Royce Classic Car Club?

Klub klasických automobilov Rolls-Royce je združenie alebo organizácia, ktorá sa zameriava na propagáciu a ochranu historických vozidiel Rolls-Royce a Bentley. Účelom týchto klubov je spojiť majiteľov a nadšencov Rolls-Royce a Bentley a zdieľať ich vášeň pre tieto ikonické vozidlá. Okrem toho sa klub klasických automobilov Rolls-Royce zaviazal k zachovaniu a obnove historických vozidiel Rolls-Royce a Bentley. Môžu napríklad poskytovať technickú podporu členom, iniciovať alebo financovať projekty obnovy a poskytovať informácie a poradenstvo pri kúpe a predaji historických vozidiel.

Staňte sa členom Rolls-Royce Classic Car Club

Existuje niekoľko rôznych klubov klasických automobilov Rolls-Royce. Niektoré príklady:

  • Klub vlastníkov Rolls-Royce. RROC bolo založené v roku 1951. Klub je medzinárodná organizácia s takmer 6000 členmi, ktorí žijú vo viac ako 30 krajinách. Ich cieľom je slúžiť potrebám a záujmom svojich členov. Deje sa tak prostredníctvom viacerých stretnutí a workshopov.
  • Nadšenci Rolls-Royce a Bentley. RREC je medzinárodný klub pre nadšencov Rolls-Royce a Bentley. Tento klub je otvorený pre každého, kto je nadšencom vozidiel vytvorených Rolls-Royce. Klub bol založený v roku 1957 a teraz sa rozrástol na jeden z najväčších Rolls-Royce klubov na svete.
  • Nadácia Sir Henry Royce Memorial Foundation. Táto organizácia bola založená na pamiatku sira Henryho Roycea, spoluzakladateľa Rolls-Royce Limited. V Anglicku majú múzeum, kde vystavujú historické vozidlá Rolls-Royce a Bentley a dokumenty. Organizujú tiež podujatia a aktivity na oslavu dedičstva Sira Henryho Roycea a Rolls-Royce Limited.

Výhody členstva v Rolls-Royce Classic Car Club

Členstvo v Klube klasických automobilov Rolls-Royce má mnoho výhod. Po prvé, získate prístup do komunity majiteľov Rolls-Royce, s ktorými si môžete vymieňať poznatky a skúsenosti. Budete mať tiež možnosť zúčastniť sa rôznych každoročných podujatí a workshopov. Nechýba ani možnosť technickej podpory a poradenstva ohľadom vášho Rolls-Royce.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

V E&R vždy nájdete viac ako 400 klasických automobilov všetkého druhu v najväčšom autosalóne klasických automobilov v Európe.

Aktuálne zásoby Rolls Royce

Predajte svoje klasické auto Rolls Royce

Prihláste sa na odber nášho bulletinu