Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


Triumph

Ste veľkým fanúšikom Triumph, alebo nejaký sami vlastníte a radi by ste sa o svoju vášeň pre túto značku podelili aj s ostatnými? Potom Triumph Klub je miesto, kam ísť. Pri a Triumph V klube stretnete ľudí, ktorí zdieľajú vašu vášeň.

Čo je klasický automobilový klub?

Klasický autoklub je združenie nadšencov starých vozidiel, ako sú autá, motorky a nákladné autá. Členovia klubu zdieľajú záujem o tieto vozidlá a pravidelne sa stretávajú, aby si vymieňali skúsenosti a poznatky. Klasické autokluby okrem konzervovania a obnovy starých vozidiel často organizujú podujatia a stretnutia, aby sa o svoju vášeň pre tieto vozidlá podelili s verejnosťou.

Aké aktivity vykonáva a Triumph Klub robiť?

A Triumph Klub je združenie starých nadšencov Triumph autá a motocykle. Členovia klubu sa pravidelne stretávajú, aby si vymieňali skúsenosti a poznatky o záchrane a reštaurovaní týchto vozidiel. Okrem toho klub organizuje podujatia a stretnutia, na ktorých môžu členovia zdieľať svoju vášeň pre Triumphs ďalšími nadšencami a verejnosťou.

Staňte sa členom a Triumph klub

Existuje niekoľko Triumph Kluby. Niektoré príklady:

  • Triumph Športový Six Club, Triumph Sports Six Club je jedným z najstarších anglických združení pre nadšencov Triumph Sports Six cars, založený v roku 1974. Klub ponúka podporu pre technické otázky a členom má k dispozícii rozsiahlu technickú knižnicu. Členovia tiež dostávajú klubový časopis „Six Appeal“ s novinkami, príbehmi a fotografiami o Triumph Športová šestka. Klub tiež pravidelne organizuje akcie pre svojich členov.
  • klub Triumph. Klub Triumph je britská asociácia pre nadšencov Triumph autá a motocykle, založená v roku 1978. Cieľom klubu je podporovať zachovanie a reštaurovanie týchto vozidiel a zdieľanie vedomostí a skúseností medzi členmi. Členovia sa môžu zúčastniť rôznych podujatí vrátane turné, technických stretnutí, výstav a pretekov. Klub Triumph tiež ponúka podporu pre technické otázky a má online fórum a časopis s názvom 'Club Torque'.

Výhody členstva v a Triumph klub

Keď sa pripojíte k a Triumph Klube, spojíte sa s ostatnými vášnivými členmi. Zadarmo alebo so zľavou môžete navštíviť aj rôzne podujatia, ktoré klub každoročne organizuje, kde uvidíte všetko najlepšie Triumph má ponúknuť.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

Na E&R Classics vždy nájdete viac ako 400 klasických áut všetkých druhov v najväčšom autosalóne klasických áut v Európe.

prúd Triumph sklad

Predajte svoje Triumph klasické auto

Prihláste sa na odber nášho bulletinu