Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Klasika v Le Mans 2025

Klasické autá na predaj>

Klasika v Le Mans 2025

Le Mans Classic, organizovaný na pôde 24 hodín Le Mans, je podujatím pre klasické športové autá. Počas Le Mans Classic sa konajú klasické automobilové preteky. Účasť klasických automobilov je zaradená do šiestich rôznych období. Každé vozidlo, ktoré sa zúčastní, sa zúčastnilo 24 hodín Le Mans alebo ide o porovnateľné auto či model. Autá po roku 1979 tu tiež nestretnete, pretože sú zakázané.

Okrem pretekov môžete sledovať aj predstavenia a zúčastniť sa aukcie. Tie sa konajú na pôde Bugatti Circuit.

Otváracie hodiny Le Mans Classic 2025

Le Mans Classic sa koná každý rok v júli od štvrtka do nedele. Otváracie hodiny sú: Vo štvrtok je areál otvorený od 2:00 do približne 6:00, v piatok od 8:00 do približne 3:00, v sobotu od 8:00 do približne 11:30 a v nedeľu od 12:00 do cca 5:00. Tieto predĺžené otváracie hodiny vám poskytujú dostatok času na to, aby ste si užili všetky prebiehajúce preteky a všetky ostatné skvelé veci, ktoré Le Mans Classic ponúka.

Vstupné na Le Mans Classic 2025

Keď si kúpite lístok, budete mať prístup na stránku každý deň Le Mans Classic. Vstupné na Le Mans Classic začína na 120 €. Viac informácií o vstupenkách nájdete na webovej stránke Le Mans Classic.

Parkovanie na Le Mans Classic 2025

Parkovanie je k dispozícii na mieste Bugatti Circuit. Cena za parkovací lístok je tu 20 €. Je tu tiež možnosť zaparkovať auto na inom mieste, ale potom musíte ísť na miesto pešo.

Účasť na Le Mans Classic 2025

Ak máte klasické auto, ktoré spĺňa požiadavky, môžete sa sami zúčastniť Le Mans Classic. Potom si môžete kúpiť špeciálne vstupenky, ktoré vám umožnia prístup k 30 minútam pretekového času. Chcete viac ako 30 minút pretekárskeho času? Potom sa môžete informovať o možnostiach na stránke Le Mans Classic.