Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Klasika v Le Mans 2027

Klasické autá na predaj>

Klasika v Le Mans 2027

Le Mans Classic, organizovaný na pôde 24 hodín Le Mans, je podujatím pre klasické športové autá. Počas Le Mans Classic sa konajú klasické automobilové preteky. Účasť klasických automobilov je zaradená do šiestich rôznych období. Každé vozidlo, ktoré sa zúčastní, sa zúčastnilo 24 hodín Le Mans alebo ide o porovnateľné auto či model. Autá po roku 1979 tu tiež nestretnete, pretože sú zakázané.

Okrem pretekov môžete sledovať aj predstavenia a zúčastniť sa aukcie. Tie sa konajú na pôde Bugatti Circuit.

Aké klasické autá uvidíte počas Le Mans Classic 2027?

Ako už bolo spomenuté, vozidlá sú rozdelené do šiestich rôznych období. To znamená, že uvidíte naozaj zo všetkého trochu. Všetko sú to však športové autá, len tieto sú povolené. Vozidlá po roku 1979 tu tiež nenájdete, nesmú.

Otváracie hodiny Le Mans Classic 2027

Le Mans Classic sa koná každý rok v júli od štvrtka do nedele. Otváracie hodiny sú: Vo štvrtok je areál otvorený od 2:00 do približne 6:00, v piatok od 8:00 do približne 3:00, v sobotu od 8:00 do približne 11:30 a v nedeľu od 12:00 do cca 5:00. Tieto predĺžené otváracie hodiny vám poskytujú dostatok času na to, aby ste si užili všetky prebiehajúce preteky a všetky ostatné skvelé veci, ktoré Le Mans Classic ponúka.

Vstupné na Le Mans Classic 2027

Keď si kúpite lístok, budete mať prístup na stránku každý deň Le Mans Classic. Vstupné na Le Mans Classic začína na 120 €. Viac informácií o vstupenkách nájdete na webovej stránke Le Mans Classic.