26. máj (Nanebovstúpenie Pána) SHOWROOM ZATVORENÝ

MG MGB GT


Hľadáte MG?

Zaregistrujte sa do e-mailovej adresy a pošleme vám upozornenie, keď je k dispozícii vozidlo tejto značky

Kupujeme vaše MG!

Máte MG a chcete ho predať? Kontaktuj nás. Neustále hľadáme klasické autá, ktoré sa pridajú do našej zásoby.

Kontakt

MG MGB GT | Rozsiahlo zrekonštruované | Zobraziť stav | 1975

Prednosti:

- Rozsiahle obnovené v rokoch 2020/2021
- Je vo výstavnom stave
- Generálna oprava motora a prevodovky
- Po renovácii najazdených iba 435 km
- Overdrive

Na predaj rozsiahlo zrekonštruovaný MG MGB GT
Na E&R Classics sme už videli veľa krásnych MGB, ale toto je jedno z najkrajších, aké sme v našom showroome mali. Tento absolútny vrchol MGB GT bol v rokoch 2020/2021 rozsiahlo zrekonštruovaný otcom a synom, ktorí už zrenovovali niekoľko britských klasických automobilov. Počas obnovy sa neušetrili žiadne náklady a tento MGB GT je preto vo výstavnom stave. Takmer všetky diely, ktoré mali byť vymenené, boli obnovené. Existuje rozsiahly priečinok so všetkými druhmi faktúr za reštaurovanie. MGB GT je poháňaný prepracovaným 1800ccm 4-valcovým motorom s manuálnou prevodovkou a rýchlobehom. Lepší MGB GT len tak ľahko nenájdete.

Predám MG MGB GT v Grampian Grey
Ako môžete vidieť na fotografiách, kvalita obnovy tohto MGB GT je na veľmi vysokej úrovni. Je prevedená v krásnej farbe Grampian Grey. Farba, s ktorou sa na MGB často nestretnete, no skutočne fantasticky sa kombinuje so všetkým tým chrómom a čiernou s chrómovými ráfikmi Minilite. Classic je tiež vybavený množstvom pekných doplnkov, ako sú reflektory, kapota MGC pre športový vzhľad a športový výfuk, ktorý poskytuje krásny, ale civilizovaný zvuk. Interiér je taktiež v top stave a je vyhotovený v krásnej tmavočervenej farbe, ktorá krásne kontrastuje s lakom Grampian Grey. Aby som to dokončil, MGB GT je vybavený volantom Moto Lita a krásnou palubnou doskou s chrómovými pultmi. Už sa vidíte na turné v tomto špeciálnom MGB GT?

Chcete si kúpiť MG MGB GT z roku 1975?
Hľadáte 1975 MG MGB GT v absolútne top stave? Zanechajte svoje údaje prostredníctvom kontaktného formulára na tejto stránke alebo nám zavolajte priamo na číslo +31 416 751 393. Naši predajcovia vám radi odpovedia na všetky vaše otázky alebo vám dokonca urobia osobné video z obchodu.

S dopravou môžeme pomôcť. V rámci Európy nemusíte platiť žiadne dovozné clá. Obchodovanie, nákup a zásielka je možná.
V niektorých krajinách môžeme pomôcť s financovaním. Opýtajte sa našich predajných pracovníkov.

  • Ref. nr.: m0671
  • Vyrobiť: MG
  • Modelka: MGB
  • rok: 1975
  • Int. č .: 18411