Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Mille Miglia 2024

Klasické autá na predaj>

Mille Miglia 2024

Mille Miglia. Preteky dlhé asi 1000 míľ cez nádherné Taliansko. Do centra pozornosti sa tu dostáva elegancia, cestovanie a nadštandardný prístup. Tento známy automobilový závod sa stal jedným z najkrajších a najznámejších pretekov. Je to čiastočne kvôli kráse klasických áut, pretože musia spĺňať prísne požiadavky.

Počas pretekov sa spoznávajú najkrajšie miesta Talianska. Prejdete cez Bresciu, Cerviu, Milano Marittima, Rím a mnohé malé malebné dedinky.

Kedy sa bude konať Mille Miglia 2024?

Mille Miglia sa koná každý rok v polovici júna. To isté platí aj pre tento rok. Prehliadka trvá 4 dni, počas ktorých prejdete 1000 míľ krásnym Talianskom, alebo kde si užijete všetky krásne klasické autá, ktoré prechádzajú okolo.

Vstupné na Mille Miglia 2024

Pretože Mille Miglia sú preteky po celej krajine, neexistujú žiadne skutočné vstupenky. Nemusíte vstupovať do žiadneho terénu. Keď ste v jednom z miest, cez ktoré prechádza Mille Miglia, môžete si zadarmo vychutnať všetky krásne klasické autá.

Je tu však možnosť zúčastniť sa s vlastným klasickým autom. Stojí to okolo 900 eur. Toto klasické auto musí spĺňať špeciálne podmienky. Viac si o tom môžete prečítať na stránke Mille Miglia.

Parkovanie na Mille Miglia 2024

Preteky idú po celej krajine, takže vždy niečo z toho uvidíte. Upozorňujeme, že cesty budú pre preteky uzavreté. Ak si chcete preteky pozrieť, odporúča sa byť prítomná včas. Keď sa sami zúčastníte, nemusíte sa starať o to, kde zaparkuje vaše klasické auto. O toto všetko sa stará organizácia.