Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Mille Miglia 2025

Klasické autá na predaj>

Mille Miglia 2025

Mille Miglia, ako už názov napovedá, sú preteky na 1000 míľ cez Taliansko. Počas Mille Miglia sa objavuje elegancia, cestovanie a postoj, ktorý presahuje bežné hranice. To sa odráža najmä v nádhere klasických automobilov, ktoré sa zúčastňujú tohto výletu. Musia spĺňať prísne požiadavky.
Počas pretekov prejdete najkrajšie miesta Talianska. Netýka sa to len veľkých miest ako Rím, Brescia, Milano Marittima a Cervia, ale aj malých malebných dediniek.

Kedy sa bude konať Mille Miglia 2025?

Mille Miglia sa koná každý rok v polovici júna. To isté platí aj pre tento rok. Prehliadka trvá 4 dni, počas ktorých prejdete 1000 míľ krásnym Talianskom, alebo kde si užijete všetky krásne klasické autá, ktoré prechádzajú okolo.

Vstupné na Mille Miglia 2025

Pretože Mille Miglia sú preteky po celej krajine, neexistujú žiadne skutočné vstupenky. Nemusíte vstupovať do žiadneho terénu. Keď ste v jednom z miest, cez ktoré prechádza Mille Miglia, môžete si zadarmo vychutnať všetky krásne klasické autá.

Parkovanie na Mille Miglia 2025

Preteky idú po celej krajine, takže vždy niečo z toho uvidíte. Upozorňujeme, že cesty budú pre preteky uzavreté. Ak si chcete preteky pozrieť, odporúča sa byť prítomná včas. Keď sa sami zúčastníte, nemusíte sa starať o to, kde zaparkuje vaše klasické auto. O toto všetko sa stará organizácia.

Zúčastnite sa Mille Miglia 2025

V Mille Miglia je tiež možnosť zúčastniť sa s vlastným klasickým autom. Stojí to okolo 900 eur. Toto klasické auto musí spĺňať špeciálne podmienky. Viac si o tom môžete prečítať na stránke Mille Miglia.