Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Mille Miglia 2027

Klasické autá na predaj>

Mille Miglia 2027

Mille Miglia, ako už názov napovedá, sú preteky na 1000 míľ cez Taliansko. Počas Mille Miglia sa objavuje elegancia, cestovanie a postoj, ktorý presahuje bežné hranice. To sa odráža najmä v nádhere klasických automobilov, ktoré sa zúčastňujú tohto výletu. Musia spĺňať prísne požiadavky.
Počas pretekov prejdete najkrajšie miesta Talianska. Netýka sa to len veľkých miest ako Rím, Brescia, Milano Marittima a Cervia, ale nezabudne sa ani na malé malebné dedinky.

Aké klasické autá jazdia na Mille Miglia 2027

Ako už bolo spomenuté, vozidlá zúčastňujúce sa Mille Miglia 2027 musia spĺňať prísne požiadavky. Zúčastniť sa môžu napríklad iba starobince, ktoré boli vyrobené v rokoch 1927 až 1957. Počas tohto podujatia sa teda stretnete len s veľmi zvláštnymi a zvláštnymi staromilcami.

Kedy sa bude konať Mille Miglia 2027?

Mille Miglia sa koná každý rok v polovici júna. To isté platí aj pre tento rok. Prehliadka trvá 4 dni, počas ktorých prejdete 1000 míľ krásnym Talianskom, alebo kde si užijete všetky krásne klasické autá, ktoré prechádzajú okolo.

Vstupné na Mille Miglia 2027

Pretože Mille Miglia sú preteky po celej krajine, neexistujú žiadne skutočné vstupenky. Nemusíte vstupovať do žiadneho terénu. Keď ste v jednom z miest, cez ktoré prechádza Mille Miglia, môžete si zadarmo vychutnať všetky krásne klasické autá.