Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Týždeň áut v Monterey 2023

Klasické autá na predaj>

Týždeň áut v Monterey 2023

Monterey Car Week je udalosť, na ktorú sa každý rok teší mnoho ľudí. Nezáleží na tom, či ste fanúšikom klasických áut alebo športových áut, Monterey Car Week má všetko. Existuje veľa predstavení, spomienkových predmetov, VIP večierkov a odhaľujú sa nové autá.
Pre nadšencov klasických áut sú akcie Monterey Kick Off Cruise-In, Porsche Monterey Classic, The Little Car Show, Concours on the Avenue, Carmel Mission Classic a Pacific Grove Rotary Concours Auto Rally. Nájdete tu tie najkrajšie autá spred 21. storočia. Pre záujemcov o kúpu klasického auta ponúka Monterey Car Week aj možnosti. Existujú aj aukcie, kde si môžete kúpiť tieto krásne klasické autá.

Otváracie hodiny Monterey Car Week 2023

Ako už názov napovedá, Monterey Car Week trvá jeden týždeň. V skutočnosti 10 dní, ale prvé 3 dni ešte nie sú žiadne udalosti. Potom je otvorenie a tam sú stretnutia rôznych klubov. 7 dní, počas ktorých sú udalosti, tieto udalosti trvajú celý deň. Získate tak dostatok času na to, aby ste si užili všetky predstavenia, spomienkové predmety a všetko ostatné, čo Monterey Car Week ponúka.

Monterey Car Week 2023 vstupné

Keďže sa počas Monterey Car Week koná veľa podujatí, na každé podujatie je aj iné vstupné. Napríklad Porsche Classic vyžaduje, aby ste si kúpili lístok, zatiaľ čo Pebble Beach Motoring Classic je zadarmo. Pre viac informácií navštívte webovú stránku Monterey Car Week.