Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Týždeň áut v Monterey 2024

Klasické autá na predaj>

Týždeň áut v Monterey 2024

Monterey Car Week je jednou z udalostí, na ktoré sa automobiloví nadšenci každoročne tešia. Nezáleží na tom, či máte radi moderné superautá alebo klasické autá, tento týždeň to všetko uvidíte. Počas týždňa áut v Monterey sa organizujú mnohé predstavenia, spomienkové predmety a VIP večierky. V priebehu týždňa budú predstavené aj nové autá

Pre nadšencov klasických áut nesmie chýbať Monterey Kick Off Cruise-In, Porsche Monterey Classic, The Little Car Show, Concours on the Avenue, Carmel Mission Classic a Pacific Grove Rotary Concours Auto Rally. Nájdete tu tie najkrajšie autá spred 21. storočia.

Otváracie hodiny Monterey Car Week 2024

Ako už názov napovedá, Monterey Car Week trvá jeden týždeň. V skutočnosti 10 dní, ale prvé 3 dni ešte nie sú žiadne udalosti. Potom je otvorenie a tam sú stretnutia rôznych klubov. 7 dní, počas ktorých sú udalosti, tieto udalosti trvajú celý deň. Získate tak dostatok času na to, aby ste si užili všetky predstavenia, spomienkové predmety a všetko ostatné, čo Monterey Car Week ponúka.

Monterey Car Week 2024 vstupné

Keďže sa počas Monterey Car Week koná veľa podujatí, na každé podujatie je aj iné vstupné. Napríklad Porsche Classic vyžaduje, aby ste si kúpili lístok, zatiaľ čo Pebble Beach Motoring Classic je zadarmo. Pre viac informácií navštívte webovú stránku Monterey Car Week.

Parkovanie na Monterey Car Week 2024

Kvôli pretekom a mítingom, ktoré sa konajú, je uzavretých niekoľko ciest, takže budete musieť parkovať ďalej. Navyše je tu každý rok veľmi rušno, preto sa odporúča buď zostať v hoteli a zaparkovať tam auto, alebo tam byť skôr.