Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Týždeň áut v Monterey 2027

Klasické autá na predaj>

Týždeň áut v Monterey 2027

Jedna z najočakávanejších udalostí roka: Monterey Car Week. Nezáleží na tom, či máte radi moderné alebo klasické autá. Ide o jednu vec: spoločnú vášeň pre autá. Počas Monterey Car Week prichádza všetko, od ultramoderného až po klasické. Môžete ich vidieť na prehliadkach, nových odhaleniach, VIP večierkoch a spomienkových predmetoch.

Pre nadšencov klasických áut nesmie chýbať Monterey Kick Off Cruise-In, Porsche Monterey Classic, The Little Car Show, Concours on the Avenue, Carmel Mission Classic a Pacific Grove Rotary Concours Auto Rally. Nájdete tu tie najkrajšie autá spred 21. storočia.

Aké vozidlá budú vystavené počas Monterey Car Week 2027

Na Monterey Car week 2027 narazíte na tie najkrajšie skvosty z minulosti, súčasnosti a budúcnosti. Myslite na značky ako: Jaguar, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedes, Triumph, Morgan, Rolls Royce, Bentley, Austin Healey, Maserati, MG, Ford, Citroën, BMW a Alfa Romeo. Narazíte na všetko od najluxusnejších a najrýchlejších vozidiel až po prvé jazdiace autá.

Otváracie hodiny Monterey Car Week 2027

Ako už názov napovedá, Monterey Car Week trvá jeden týždeň. V skutočnosti 10 dní, ale prvé 3 dni ešte nie sú žiadne udalosti. Potom je otvorenie a tam sú stretnutia rôznych klubov. 7 dní, počas ktorých sú udalosti, tieto udalosti trvajú celý deň. Získate tak dostatok času na to, aby ste si užili všetky predstavenia, spomienkové predmety a všetko ostatné, čo Monterey Car Week ponúka.

Monterey Car Week 2027 vstupné

Keďže sa počas Monterey Car Week koná veľa podujatí, na každé podujatie je aj iné vstupné. Napríklad Porsche Classic vyžaduje, aby ste si kúpili lístok, zatiaľ čo Pebble Beach Motoring Classic je zadarmo. Pre viac informácií navštívte webovú stránku Monterey Car Week.