Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Motorworld Classics Bodensee 2022

môže 2022

Klasické autá na predaj>

Motorworld Classics Bodensee v Nemecku má viac ako 85,000 2 m12 výstavných priestorov v 37,300 výstavných halách, 800 98 návštevníkov a viac ako XNUMX vystavovateľov. Recenzie na webe sú veľmi dobré, táto obrovská výstava poskytla XNUMX% „veľmi dobrých“ a „dobrých“. Určite stojí za to sa sem pozrieť!

 

Tak ako každý rok, aj v tomto roku sa tu konajú klasické automobilové a športové automobilové preteky. Pre mnohých z nich je veľtrh na vrchole. Môžete si užiť leteckú show, britské klasické autá a bicykle, parkovú arénu a mnoho ďalších pamiatok. Okrem toho si môžete kúpiť aj klasické autá. Môžete prísť so svojím vlastným klasickým autom, na to je dostatok parkovacích miest. Tento rok sa uskutoční v máji 2022. Výstava ponúka veľmi dlhé otváracie hodiny, v ktorých budete mať čas sa rozhliadnuť.

 

V dospelosti zaplatíte za vstupenku 18 € na deň a za 29 dni 2 €. Deti do 11 rokov vrátane sú zadarmo, deti od 12 rokov platia 8 EUR a študenti a študenti od 18 rokov 16 EUR pri vstupe. Náklady na parkovanie sú 5 €. Adresa je Neue Messe 1.