Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Motorworld Classics Bodensee 2026

Klasické autá na predaj>

Motorworld Classics Bodensee 2026

Viac ako 85,000 2 m12 výstavnej plochy rozdelených do 37,000 výstavných hál, viac ako 800 98 návštevníkov a viac ako XNUMX vystavovateľov. Hovoríme samozrejme o Motorworld Classics Bodensee v Nemecku. Návštevníci hodnotia tento veľtrh veľmi pozitívne, pretože XNUMX % udelilo „veľmi dobré“ a „dobré“.
Motorworld Classics Bodensee 2026 má mnoho pamiatok, vďaka ktorým sa domov vrátite spokojní. Je tu letecká show, britské klasické autá a bicykle, parková aréna a mnoho ďalších zaujímavostí. Jedným z vrcholov sú preteky športových áut na mieste. Je tu aj možnosť kúpy veterána.

Otváracia doba Motorworld Classics Bodensee 2026

Motorworld Classics Bodensee 2026 je 3-dňový veľtrh s predĺženými otváracími hodinami. Veľtrh je pre verejnosť otvorený každý deň od rána do večera. Získate tak dostatok času na prehliadku všetkých pamiatok a kúpu vlastného auta a na spoznanie viac ako 100 klasických autoklubov, ktoré budú na podujatí prítomné.

Klasické autokluby >

Vstupné Motorworld Classics Bodensee 2026

Vstupné pre dospelých je od 15 do 20 eur. Deti do 11 rokov sú zadarmo a do 17 rokov stoja od 5 do 10 eur. Je tu aj možnosť zakúpenia rodinného lístka, ale to je možné len s deťmi do 17 rokov. Odporúča sa tiež kúpiť si lístky online, ušetríte si tak čakanie pri pokladni a je to lacnejšie ako kupovať lístok na mieste. Za parkovanie sa tiež neplatí.

S vlastným klasickým autom na Motorworld Classics Bodensee 2026

Je tu tiež možnosť ísť na Motorworld Classics Bodensee 2026 s vlastným klasickým autom. Na to sú vytvorené špeciálne bezplatné parkovacie miesta, kde máte istotu parkovacieho miesta. Každý tu môže vidieť aj svoje vlastné klasické auto. Aké je to krásne!

Strávte víkend na Motorworld Classics Bodensee 2026

Keďže Motorworld Classics Bodensee je 3-dňové podujatie a koná sa v Nemecku, nemá najlepšiu dostupnosť. Keďže z týchto 3 dní nechcete nič zmeškať, nie je pre každého jednoduché cestovať hore-dole. Najlepšou a najkrajšou možnosťou je preto rezervovať si hotel, chatu alebo penzión v okolí. To vám umožní vychutnať si podujatie aj krásnu nemeckú krajinu a kultúru.