Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle

Motorworld Classics Bodensee 2027

Klasické autá na predaj>

Motorworld Classics Bodensee 2027

Viac ako 85,000 2 m12 výstavnej plochy rozdelených do 37,000 výstavných hál, viac ako 800 98 návštevníkov a viac ako XNUMX vystavovateľov. Hovoríme samozrejme o Motorworld Classics Bodensee v Nemecku. Návštevníci hodnotia tento veľtrh veľmi pozitívne, pretože XNUMX % udelilo „veľmi dobré“ a „dobré“.
Motorworld Classics Bodensee 2027 má mnoho pamiatok, vďaka ktorým sa domov vrátite spokojní. Je tu letecká show, britské klasické autá a bicykle, parková aréna a mnoho ďalších zaujímavostí. Jedným z vrcholov sú preteky športových áut na mieste. Je tu aj možnosť kúpy veterána.

Aké klasické autá možno vidieť na Motorworld Classics Bodensee 2027?

Ako už bolo spomenuté, na Motorworld Classics Bodensee 2027 narazíte na najkrajšie skvosty automobilovej histórie. Myslite na značky ako: Jaguar, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedes, Triumph, Morgan, Rolls Royce, Bentley, Austin Healey, Maserati, MG, Ford, Citroën, BMW a Alfa Romeo. Okrem áut si môžete prezrieť aj rôzne lietadlá a člny.

Otváracia doba Motorworld Classics Bodensee 2027

Motorworld Classics Bodensee 2027 je 3-dňový veľtrh s predĺženými otváracími hodinami. Veľtrh je pre verejnosť otvorený každý deň od rána do večera. Máte tak dostatok času na to, aby ste si prezreli všetky pamiatky a kúpili si vlastné auto a spoznali viac ako 100 klasických autoklubov, ktoré budú na podujatí prítomné.

Vstupné Motorworld Classics Bodensee 2027

Vstupné pre dospelých je od 15 do 20 eur. Deti do 11 rokov sú zadarmo a do 17 rokov stoja od 5 do 10 eur. Je tu aj možnosť zakúpenia rodinného lístka, ale to je možné len s deťmi do 17 rokov. Odporúča sa tiež kúpiť si lístky online, ušetríte si tak čakanie pri pokladni a je to lacnejšie ako kupovať lístok na mieste. Za parkovanie sa tiež neplatí.