26. máj (Nanebovstúpenie Pána) SHOWROOM ZATVORENÝ


Milan van Uitert

Volám sa Milan van Uitert. V každodennom živote študujem a vo voľnom čase pracujem v E&R Classics, kde sa venujem všetkým možným veciam. Moja práca sa líši od leštenia áut až po prácu s počítačom.

Pred časom som si ukončil vzdelanie VWO a momentálne študujem International Business Administration na Tilburg University.

Moje prvé (a súčasné) auto je Citroën C2006 z roku 3, ktoré som prevzal od svojej mamy. Nie je to veľmi špeciálne auto, ale je to veľmi spoľahlivé auto a umožňuje mi ísť, kam chcem. Dúfam, že v budúcnosti dostanem krásne klasické auto, ale dovtedy som so svojím Citroënom veľmi spokojný.

Moje vysnívané auto je Porsche 930 Turbo. Milujem kombináciu vzhľadu a výkonu tohto klasického Porsche.

Aká je vaša najlepšia spomienka na auto?
Moja najlepšia spomienka na auto je, že som jazdil na BMW M3 na Las Vegas Motor Speedway. To bolo (bohužiaľ) ako spolujazdec, keďže som ešte nemal vodičák.

Prečo je pre vás pracovný deň v E&R Classics taký zábavný?
Som ohromený zakaždým, keď vstúpim do showroomu E&R Classics. Je vždy prekvapením, aké krásne klasické autá prišli. Od obnovených Austin Healeys po Beetle Convertibles. Každý týždeň sa to mení. Okrem toho mám príjemných kolegov, ktorí všetci milujú (klasické) autá a mám veľa pestrej práce.