26. máj (Nanebovstúpenie Pána) SHOWROOM ZATVORENÝ


Bart Wozniak

Volám sa Bart Wozniak, všestranný mechanik v ERclassics. Absolvoval som IT školenie, po ktorom som pracoval ako servisný špecialista pre Samsung a spoločnosť, ktorá sa špecializovala na inštaláciu a údržbu serverov. Keď som sa presťahoval z Poľska do Holandska, začal som s otcom pracovať u čalúnnika áut. Tu som pracoval na klasických autách aj na youngtimeroch.

Po niekoľkých rokoch práce v autočalúnení som začal pracovať v E&R Classics ako všestranný mechanik.

Moje úplne prvé auto bol Mercedes-Benz 190 E
Moje úplne prvé auto bol Mercedes-Benz 1992 E z roku 190. Toto auto som používal každý deň do školy a na návštevu svojej priateľky. Po pol roku sme s otcom vymenili 1.8-litrový motor za rýchlejší 2.3-litrový. Mercedes-Benz jazdil úžasne a určite aj s 2.3-litrovým motorom bol pekný a hladký.

Moje vysnívané auto je Mercedes-Benz W124 E-Class Coupe
Ak by som si mal vybrať auto snov, bol by to Mercedes-Benz W124 E Class Coupe. Podľa mňa je málo klasík, ktoré sa spoľahlivosťou a komfortom vyrovnajú tomuto Mercedesu-Benz. Tiež si myslím, že vyzerá skvele!

Aká je vaša najlepšia spomienka na auto?
Najkrajšie spomienky súvisiace s autom sú tie s mojou priateľkou na dovolenke. Užite si peknú prehliadku s hudbou v pozadí a užívajte si slnko s otvorenými oknami. Čo iné chceš?

Prečo je pre vás pracovný deň v E&R Classics taký zábavný?
Obzvlášť sa mi páči rozmanitosť počas môjho pracovného dňa. Som niekto, kto má rád veľa rozmanitosti a v rámci ERclassics toho mám viac než dosť. Okrem toho sú kolegovia veľmi príjemní a atmosféra vo firme je skvelá. Všetci spolu dobre vychádzajú a sú ochotní si navzájom pomáhať.

Práca na krásnych klasikách a jazdenie na nich je tiež splneným snom. Neustále ste obklopení najkrajšou klasikou. Od klasického Porsche po MGB je pokryté všetko.

Ach áno, a káva v kaviarni je veľmi chutná!