Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája


Bas van Luxemburg

Bas van Luxemburg (rok narodenia: 1957) mechanik

Prvým vozidlom, ktoré som vlastnil, bol červený Fiat 128 od spoločnosti 1972. Kúpil som ho, keď som bol 18 a používam ho len niekoľko mesiacov. Vždy to bude pre mňa zvláštne auto, pretože na svoje prvé auto nikdy nezabudnem. Po týchto niekoľkých mesiacoch som si kúpil červený Ford Escort od spoločnosti 1978.

Študoval som 4 roky elektrotechniku ​​na LTS v Geertruidenberg. Po štúdiu som začal pracovať v garáži Janssens v Brede ako mechanik. Robil som to 8 rokov, ale chcel som počas svojej práce pokračovať v štúdiu ešte ďalej. A tak som po večeroch 1 rokov študoval 2. a 6. mechanika nákladných a osobných automobilov na Streekschool Breda. Po práci v Janssens som začal pracovať v spoločnosti Toyota v Meeuwen dva roky. Potom som 2 rokov pracoval ako mechanik v spoločnosti pre poľnohospodársku mechanizáciu a nákladné vozidlá v Dussene. Potom som začal pracovať v spoločnosti Lex Classics ako mechanik. Po 24 rokoch v spoločnosti Lex Classics som začal pracovať v spoločnosti E & R Classics.


Myslím, že Jeep Wrangler JK je krásne auto, takže by to bolo jedno z mojich snov. Som naozaj rád Aston Martin DB2 od 1955. Myslím, že sú nádherné v čiernej farbe s červeným interiérom.