Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Nedeľa 1. novembra (Deň všetkých svätých) EXTRA OTVORENÉ od 12:00 do 16:00


Bas van Luxemburg

Bas van Luxemburg (rok narodenia: 1957) mechanik

Prvým vozidlom, ktoré som vlastnil, bol červený Fiat 128 od spoločnosti 1972. Kúpil som ho, keď som bol 18 a používam ho len niekoľko mesiacov. Vždy to bude pre mňa zvláštne auto, pretože na svoje prvé auto nikdy nezabudnem. Po týchto niekoľkých mesiacoch som si kúpil červený Ford Escort od spoločnosti 1978.

Študoval som elektrotechniku ​​na LTS v Geertruidenberg pre 4 rokov. Po štúdiu som začal pracovať v garáži Janssens v Brede ako mechanik. Urobil som to pre 8 roky, ale chcel som pokračovať v štúdiu ešte viac počas mojej práce. Vo večerných hodinách som študoval 1st a 2nd mechanika pre nákladné automobily a autá na 6 rokov v Streekschool Breda. Po mojej práci v Janssens som začal pracovať v Toyote v Meeuwene už niekoľko rokov. Potom som pracoval pre 2 roky ako mechanik v poľnohospodárskej mechanizácii a nákladnej spoločnosti v Dussene. Potom som začal pracovať v spoločnosti Lex Classics ako mechanik. Po rokoch 24 v Lex Classics som začal pracovať v E & R Classics.


Myslím, že Jeep Wrangler JK je krásne auto, takže by to bolo jedno z mojich snov. Som naozaj rád Aston Martin DB2 od 1955. Myslím, že sú nádherné v čiernej farbe s červeným interiérom.