Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny


Ernest Praag

Ernest Praag (rok narodenia: 1967) majiteľ / riaditeľ

Ženatý s Maartje
2 deti: Marjolein a Vincent

Mojím úplne prvým autom bola žltá Honda Civic 1. typu z roku 1973. Stál vtedy 750 guldenov, čo je teraz okolo 330 €. S týmto autom som bol veľmi spokojný a veľa som ho riadil, ale po chvíli začal konzumovať olej. Nielen trochu oleja, ale asi toľko, koľko používal benzín. V zadnej časti kufra som mal dokonca plechovky s olejom, aby som v prípade potreby doplnil olej. V roku 2018 som našiel úplne zreštaurovanú kópiu v Belgicku, kúpil som ju a dal som jej osobitné miesto vo svojej vlastnej zbierke.

Študoval som obchodnú ekonomiku na HEAO v Brede za 4 rokov. Po škole som pracoval v spoločnosti na doručovanie zásielok ako marketingový manažér pre 20 roky. Po prvých 10 rokoch som si kúpil akcie v rámci spoločnosti, čím som sa stal marketingovým riaditeľom marketingového generálneho riaditeľa. V 2006 som sa rozhodol predať svoje akcie a urobiť svoju prácu z môjho najväčšieho koníčka, ktorým sú klasické autá.

Preto som v roku 2008 založil spoločnosť E & R Classics, s ktorou sme začali v malej budove v Kaatsheuveli. Najprv sme mali 3 segmenty: svadobný prenájom klasických automobilov, predaj klasických automobilov a dielňa k tomu patriaca. V roku 2010 sme sa presťahovali do Dongenu, kde sme prešli z 1 budovy na 6 budov kvôli rastúcemu priebehu rokov. Bolo príliš zaneprázdnené, aby sme udržali všetky segmenty, a tak sme sa rozhodli zastaviť svadobný prenájom a sústrediť sa úplne na predaj a dielňu v roku 2011. Začiatkom roka 2014 bola sprístupnená krásna budova vo Waalwijku, kúpil som ju a všetko sme presunuli do tejto budovy. Medzitým máme vo Waalwijku 3 budovy. V roku 2016 som založil okrem E & R Classics ďalšie dve spoločnosti, ktorými sú Sun Classic Cars a reštaurátorská spoločnosť v zahraničí. Momentálne máme na sklade 400 starých automobilov a teraz pracujeme s 55 ľuďmi.

Moje absolútne vysnívané auto je Bentley Speed ​​Six z roku 1930 vo farbe britskej závodnej zelene. Tiež nachádzam a Jaguar e-type séria 1 plochá podlaha mimo zámku kapoty z roku 1961 fantastické klasické auto. Mne sa to najviac páči v bronzovej šedej s modrým vnútrom.

Klasické autá mali pre mňa vždy osobitný význam. Každý deň chodím v spoločnosti a pozerám sa na autá, stále si užívam úžasnú krásu, ktorú nám klasické autá ponúkajú, techniku, s ktorou sú dohromady a samozrejme krásny unikátny zvuk, ktorý produkujú.


Webové stránky: http://www.ernestpraag.com