14. júl (Deň Bastily) SHOWROOM OPEN - 21. júl (Belgický národný deň) SHOWROOM OPEN - júl a august OTVORENÉ ako zvyčajne


Jim van Dalen

Volám sa Jim van Dalen, kontrolór v E&R Classics. Počas svojej práce sa zaoberám finančnou správou spoločnosti.

Študoval som obchodnú ekonomiku na Avans Hogeschool v Hertogenboschi. Potom som sa rýchlo dostal do kontaktu s E&R Classics, kde pôsobím od roku 2015.

Moje úplne prvé auto je Opel Astra Hatchback. Mimochodom, toto je auto, na ktorom momentálne stále jazdím. S týmto Oplom som sa okrem iného vybral na dovolenku na juh Francúzska, na ktoré mám pekné spomienky. Myslím si, že môj Opel je pekné auto a po toľkých rokoch ma nesklamalo.

Moje obľúbené klasické auto je Ford Mustang Cabriolet z roku 1965 v červenej farbe s čiernym interiérom. Americké klasické autá sú moje obľúbené, najmä Mustang. Ten burácajúci V8 v kombinácii s drsným vzhľadom z nich robí moju obľúbenú klasiku.

Predpokladajme, že by ste museli niekoho odviezť. Kto by to bol a prečo?
Keďže som veľkým fanúšikom hip-hopovej hudby, asi by to bol jeden z umelcov tohto žánru. Myslím si, že by bolo naozaj skvelé dať pozdvihnúť jedného z najväčších umelcov ako Snoop Dogg alebo Ice Cube. Samozrejme štýlovo s Chevroletom Impala z roku 1964 alebo inou americkou klasikou.

Aká je vaša najlepšia spomienka na auto?
Moje najlepšie spomienky súvisiace s autom sú tie z minulosti. Môj otec mal jasne žltú Triumph Spitfire, s ktorým sme pravidelne koncertovali. Sklopená kapucňa, slnko a zvuk Spitfiru v pozadí. Myslel som, že to bolo fantastické!

Prečo je pre vás pracovný deň v E&R Classics taký zábavný?
Najmä vďaka všestrannosti a výzvam je moja práca v E&R Classics taká zábavná. Okrem bežných aktivít sa vždy nájdu zaujímavé projekty, na ktorých sa dá pracovať. Dostávam aj veľkú voľnosť a veľa vlastnej práce si môžem naplánovať aj sám. Skutočnosť, že som každý deň obklopená tými najkrajšími klasickými autami, je samozrejme úplne úžasná, keď sa pozriem z okna svojej kancelárie!