26. máj (Nanebovstúpenie Pána) SHOWROOM ZATVORENÝ


Jimmy Tielemans

Moje meno je Jimmy Tielemans, obchodník v E&R Classics. Predtým, ako som začal pracovať v E&R Classics, som absolvoval kurzy Marketing & Communication a Marketing Management.

Počas externého štúdia Marketing Management som začal pracovať v online marketingovej agentúre, čo len zvýšilo môj záujem o digitálny marketing. (online) marketingu sa venujem asi 10 rokov a pracoval som v rôznych marketingových agentúrach a spoločnostiach.

Po práci v rôznych spoločnostiach nastal čas nasledovať moju skutočnú vášeň: (klasické) autá. Pretože čo môže byť lepšie, ako spojiť svoju prácu so svojou vášňou?

Moje úplne prvé auto bol tmavomodrý Volkswagen Polo. Bol znížený, mal športové ráfiky a športový výfuk. Hoci to vyzeralo (podľa mňa) skvele, výfuk na diaľnici ma nakoniec vyviedol z miery. Prvá vec, ktorú môj brat urobil, bola montáž normálneho výfuku, keď odo mňa preberal toto auto.

Moje vysnívané auto je Ford GT40 vo farbách Gulf. Ak by som si mal vybrať klasiku z nášho sortimentu, siahol by som po a Jaguar E-Type Coupe vo farbe Gunmetal Grey alebo a Triumph TR6 v British Racing Green s chrómovými drôtenými kolesami.

Predpokladajme, že by ste museli niekoho odviezť. Kto by to bol a prečo?
Jeremy Clarkson, bývalý moderátor motoristickej šou Top Gear. Ako dieťa som donekonečna sledoval autosalóny, pričom Top Gear bol zďaleka môj obľúbený. Z troch moderátorov som považoval za najvtipnejšieho Jeremyho Clarksona.

Aká je vaša najlepšia spomienka na auto?
Moje najlepšie spomienky súvisiace s autom sú, že som išiel s otcom na prevoze cez les. Dnes to berieme o niečo jednoduchšie a užívame si motorky a cestovanie s americkými veteránmi.

Prečo je pre vás pracovný deň v E&R Classics taký zábavný?
Rozmanitosť; žiadny pracovný deň nie je v E&R Classics rovnaký. Možnosti sú nekonečné a každý deň som prekvapený, aké krásne klasické autá sú v našom showroome, nikdy to neomrzí. Atmosféra vo firme je veľmi dobrá a je príjemné pracovať s kolegami, ktorí zdieľajú rovnakú vášeň pre autá a oldtimery.