NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


John Bogers

John Bogers (rok narodenia: 1967) mechanik / zvárač.

 

Mal som 17 rokov, keď som si pre seba kúpil oranžové BMW z roku 2002. Kúpil som ho ako vrak a obnovil som ho s otcom. Bol som veľmi hrdý na svoje „BMW“, a tak som s ním často jazdil. Bol som členom štyri roky v klube BMW CS a napísal som správu o svojom samoobnovenom aute. Táto správa bola uvedená vo vlastnom časopise klubu a samozrejme som si myslel, že bola fantastická. Neskôr som toto BMW predal známemu a v prípade potreby som ho spolu opravil.

 

Študoval som zváračské / kovové práce na LTS v Rucphene a absolvoval som tu po 4 rokoch štúdia. Chcel som začať pracovať hneď po škole a tak som pracoval v 20 rokoch v niekoľkých zamestnaniach ako kovovýrobca. Pracujem už mnoho rokov v tejto vzdelávacej spoločnosti, kde sa moja vášeň perfektne zhoduje.

 

Moje vysnívané auto je BMW CS z roku 1971. Myslím si, že je to nádherné auto a vždy sa mi páčilo to BMW. Aj dnes vlastním 2.