Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny


Kai de Ruijter

Kai de Ruijter (rok narodenia: 1991) mechanik

 

Mal som iba 4 hodiny na to, aby som si mohol vychutnať svoje úplne prvé auto. Je to červená Alfa Romeo 75 z roku 1991, ktorú som dostal 22. v tom čase od svojho šéfa. Bol som s tým samozrejme veľmi spokojný, a preto som jazdil príliš rýchlo. Narazil som do iného auta a moja Alfa Romeo bola úplná strata. To bolo veľmi nešťastné! Teraz vlastním 4 autá: BMW e46 z roku 2002, Volvo 1977 z roku 265, ktoré reštaurujem spolu s mojou priateľkou, Ford Fiësta 1400 s z roku 1987 a nakoniec Seat Ibiza SXi z roku 1988.

 

Dosť už bolo mojich automobilov. Študoval som 3 roky ako prvý mechanik a technický špecialista na MBO Da Vinci College v Dordrechte. Počas štúdia som pracoval 6 rokov v klasickej automobilke Steutel v Almkerku. Po skončení školy som pokračoval v práci v tejto spoločnosti. Nikdy som sa príliš nestaral o moderné autá, pretože táto technika mi pripadá oveľa menej zaujímavá. Ja ako mechanik si myslím, že technológia klasických automobilov je oveľa zábavnejšia a náročnejšia. Tu v E & R Classics pracujeme na obnove vraku krásneho klasického automobilu. Presne v tom spočíva výzva pre mňa, od ničoho po nádherné auto.

Vlastne mám veľa vozov snov, ale teraz ich držím v 2. Našiel som Ford GT 40 od 1960 so slávnymi farbami v Perzskom zálive, ale bohužiaľ som na to príliš veľký a preto sa nehodia. Ferrari Testarossa má moju druhú preferenciu. Samozrejme v červenej farbe s čiernym interiérom!