Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Nedeľa 1. novembra (Deň všetkých svätých) EXTRA OTVORENÉ od 12:00 do 16:00


Kees Fens

Kees Fens (rok narodenia: 1964) mechanik

Prvé auto, ktoré som si kúpil, bolo na mojom 21st. Bol to žltý Ford Taunus od spoločnosti 1975. V tom čase som ho dostal od môjho otca a v prípade potreby ho obnovil. Miloval som pracovať na svojom aute. Často som išiel na pláž s priateľmi. Na ceste sme niekoľkokrát hrali pieseň "žltá ponorka" Beatles. Od tej doby, že Ford bol pomenovaný po piesni a bolo to "naša" žltá ponorka.

Študoval som maloobchod na MDS v Brede. Toto vzdelávanie trvalo 2 rokov a potom som chcel začať pracovať hneď. A tak som začal pracovať v Aldi, kde som bol manažérom spoločnosti 6 rokov. Potom som začal pracovať v spoločnosti Prinsenbeek, ktorá predávala televízory a rádiá. Moja práca v tejto spoločnosti bola predavač a ja som tu pracoval pre 5 rokov. Potom som začal pracovať v rôznych spoločnostiach, ktoré ma poslali ako technika po celom Holandsku na 15 rokov. Už dlhšiu dobu pracujem na mojich najväčších hobby, klasických autách.

Môj sen auto je Ford Mustang z 1965. Myslím, že svetlé farby zapadajú do Mustangu veľmi dobre. Vezmite svetlý zelený s čiernym interiérom, je to krásne!