Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny


Kees Fens

Kees Fens (rok narodenia: 1964) mechanik

 

Prvé auto, ktoré som si kúpil, bolo na mojom 21st. Bol to žltý Ford Taunus od spoločnosti 1975. V tom čase som ho dostal od môjho otca a v prípade potreby ho obnovil. Miloval som pracovať na svojom aute. Často som išiel na pláž s priateľmi. Na ceste sme niekoľkokrát hrali pieseň "žltá ponorka" Beatles. Od tej doby, že Ford bol pomenovaný po piesni a bolo to "naša" žltá ponorka.

 

Vyštudoval som maloobchod na MDS v Brede. Toto vzdelanie trvalo 2 roky a potom som chcel okamžite začať pracovať. A tak som začal pracovať v Aldi, kde som 6 rokov manažér spoločnosti. Potom som začal pracovať v spoločnosti v Prinsenbeek, ktorá predávala televízory a rádiá. Mojou prácou v tejto spoločnosti bol predajca a pracoval som tu 5 rokov. Potom som začal pracovať v rôznych spoločnostiach, ktoré ma na 15 rokov vyslali ako technik do celého Holandska. Už dlhšiu dobu pracujem na svojom najväčšom koníčku, klasických autách.

 

Môj sen auto je Ford Mustang z 1965. Myslím, že svetlé farby zapadajú do Mustangu veľmi dobre. Vezmite svetlý zelený s čiernym interiérom, je to krásne!