Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Nedeľa 1. novembra (Deň všetkých svätých) EXTRA OTVORENÉ od 12:00 do 16:00


Lars van Dongen

Lars van Dongen (rok narodenia: 1989) kupujúci a medzinárodný predajca

Môj prvý automobil bol bordó červený Opel Corsa. Bol som 18 rokov, keď som ho kúpil a bol veľmi nadšený. Okrem môjho prvého auta je tu aj ďalšia pamäť, ktorú budem vždy pamätať: moja prvá jazda v klasickom aute. Bolo to svetlo modrá a biela Chevrolet Corvette C1 od firmy 1959. Bola to taká fantastická skúsenosť! Miloval som to, a preto bude vždy zostať mojím obľúbeným klasickým vozidlom.

Pokiaľ ide o vzdelávanie, som študoval maloobchodný manažment na Florijn College v Breda. V týchto ročníkoch 4 som už pracoval s množstvom automobilov. Začal som pracovať po škole v spoločnosti, ktorá predávala moderné automobily a niektoré klasické autá. Mojou úlohou v tejto spoločnosti bola predavačka. Zistil som, že predaj je mojou vášňou. Pracujem na E & R Classics už mnoho rokov ako kupujúci a medzinárodný predajca.

Môj sen automobil zostáva svetlo modrý s bielou Corvette C1, v ktorej som urobil môj prvý klasický výlet do auta. Toto auto bude pre mňa vždy špeciálne. Výhodne Corvette od 1960 alebo staršie.