14. júl (Deň Bastily) SHOWROOM OPEN - 21. júl (Belgický národný deň) SHOWROOM OPEN - júl a august OTVORENÉ ako zvyčajne


Lars van Dongen

Moje meno je Lars van Dongen, kupujúci a predávajúci v rámci E&R Classics. Študoval som retail management na Florijn College v Brede. Toto štúdium trvalo 4 roky, počas ktorých som počas štúdia veľa prišiel do kontaktu s autami a klasickými autami. Hneď po štúdiu som začal pracovať vo firme, ktorá predávala moderné autá, motorky a zopár klasických áut. Tam som zistil, že predaj klasiky je mojou vášňou a teraz dlhodobo pracujem v E&R Classics ako nákupca a medzinárodný predajca.

Moje prvé auto bol bordovo červený Opel Corsa A. Mal som 18 rokov, keď som si ho kúpil a bol som s ním veľmi spokojný. Moje vysnívané auto je Corvette C1 z roku 1960. Toto bolo zároveň prvé klasické auto, na ktorom som jazdil. Bola to dvojfarebná svetlomodrá s bielou Corvette C1. Aký fantastický zážitok to bol. Miloval som jazdu v tejto Corvette C1, a preto to vždy zostane mojím obľúbeným klasickým autom! Okrem toho si myslím, že a Jaguar Kabriolet E-Type S1 3.8 je jedným z najsexi áut, aké kedy boli vyrobené.

Aká je vaša najlepšia spomienka na auto?
V minulosti som bol schopný odovzdať veľmi špeciálne klasické Ferrari zamestnancovi spoločnosti, ktorý ho dostal za svoj výkon a nasadenie. Za týmto účelom sme odviezli Ferrari do Nemecka v deň vyhlásenia cien za výkon tejto spoločnosti. Toto je spomienka, na ktorú nikdy nezabudnem a vždy si ju budem pamätať.

Prečo je pre vás pracovný deň v E&R Classics taký zábavný?
Myslím si, že je skvelé, že môžem pracovať s takými fantastickými klasickými autami, mladými časomiermi a športovými autami. Ale ešte zábavnejšie je, že stretávam ľudí, ktorí sú tiež blázni do klasických áut a športových áut a všetci majú zábavné a zaujímavé príbehy. Vďaka týmto klientom rôznych národností je moja práca rôznorodá a zaujímavá.