26. máj (Nanebovstúpenie Pána) SHOWROOM ZATVORENÝ


Marjolein Praag

Volám sa Marjolein Praag, všestranná zamestnankyňa v E&R Classics. Vyštudoval som hotelový a eventový manažment na Tio University of Applied Sciences v Eindhovene.

Moje úplne prvé auto bolo Mini Clubman 2009 z roku 1.6. Mám na to skvelé spomienky, pretože to pre mňa znamenalo skutočnú slobodu. Mohol som ísť, kam som chcel. Čiastočne aj vďaka tomuto Mini som objavil lásku a vášeň pre autá a oldtimery. Som rád na cestách a čím dlhšie jazda trvá, tým viac si ju užívam.

Moje vysnívané auto je Ford Mustang, najlepšie Shelby GT500. Tiež absolútne milujem Volkswagen Beetle. Keď svieti slnko, nič sa nevyrovná jazde v Beetle Cabriolet a užívaniu si prírody počas turné.

Okrem svojej funkcie všestranného zamestnanca sa venujem rôznym aktivitám pre keveruitje.nl a buggyrally.nl.

Predpokladajme, že by ste museli niekoho odviezť. Kto by to bol a prečo?
To by bol pre mňa určite Michael Jackson. Jeho talent v kombinácii s jeho snahou o dokonalosť v jeho hudbe a vystúpeniach považujem za veľmi pôsobivé. Ak so mnou sedí vpredu Michael Jackson, vzadu si so mnou určite môže sadnúť aj Jochem Myjer (holandský komik). Naozaj si myslím, že je to úplne najlepší komik a dokonca som ho stretol v jednej hviezdnej reštaurácii, kde som vtedy pracoval. Jeho osobnosť a správanie naozaj rozveselí každého. Je taký pozitívny, vtipný a navyše úplne sám sebou.

Aká je vaša najlepšia spomienka na auto?
Vždy mám rád spomienky súvisiace s autom, pretože rád šoférujem. Jazda v klasických autách, youngtimeroch alebo moderných autách dáva pocit slobody a zavedie vás do nových destinácií. Ak mám spomenúť veľmi peknú spomienku, je to jazda so všetkými rôznymi klasickými autami od E&R Classics. Všetky (klasické) autá majú svoje čaro a preto ma to tak baví.

Prečo je pre vás pracovný deň v E&R Classics taký zábavný?
Mám to šťastie, že môžem jazdiť (takmer) na všetkých autách a klasických autách, ktoré sú vystavené na E&R Classics. Veľa cestujem, navštevujem veľa rôznych miest a stretávam sa s najrôznejšími automobilovými nadšencami. Rôznorodosť a pocit slobody počas pracovného dňa robí z toho pre mňa dokonalú prácu.