Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Nedeľa 1. novembra (Deň všetkých svätých) EXTRA OTVORENÉ od 12:00 do 16:00


Remi Lagache

Remi Lagache (rok narodenia: 1989) medzinárodný obchodník.

Prvé auto, ktoré som si kúpil, je modrý Volkswagen Golf 2 od 1991. Bol som 21, keď som kúpil toto auto a stále ho mám. Chcel som perfektné auto, ale pomerne lacné. Preto ma to stálo len € 600. Je to veľmi dobré vozidlo pre množstvo peňazí, ktoré ma stálo.

Šiel som do obchodnej školy v blízkosti Bordeaux. Toto vzdelávanie trvalo roky 5 a získal som tu môj magisterský titul. Po tom som cestoval do Kalifornie, aby som pracoval pre francúzsku spoločnosť, ktorá vyrába sedlá a ohlávky pre kone. Bol som predavač tu a urobil to takmer za 2 rokov. Rozhodla som sa ísť do Kalifornie, pretože tu bola možnosť ísť a ja som nechcela túto príležitosť nechať ujsť. Chcel som sa však vrátiť do Európy, aby vykonával rovnakú prácu, ale bližšie k mojej vlasti Francúzsku. Bohužiaľ, trh s koními je v Európe úplne iný ako v Kalifornii, a tak som začal sledovať svoju vášeň 2nd: klasické autá. Teraz pracujem na E & R Classics ako medzinárodný predajca.


Môj sen je tmavo modrý BMW E30. Chcel by som auto, v ktorom môžem bezpečne a pohodlne cestovať a myslím, že toto auto spĺňa tieto požiadavky.