Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online | Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený


Remi Lagache

Remi Lagache (rok narodenia: 1989) medzinárodný obchodník.

Prvé auto, ktoré som si kúpil, je modrý Volkswagen Golf 2 z roku 1991. Mal som 21 rokov, keď som si kupoval toto auto a stále ho mám. Chcel som perfektné auto, ale celkom lacné. Stál ma preto iba 600 EUR. Je to veľmi dobré auto z hľadiska množstva peňazí, ktoré ma stálo.

Išiel som na obchodnú školu blízko Bordeaux. Toto vzdelávanie trvalo 5 rokov a ja som tu získal magisterský titul. Potom som odcestoval do Kalifornie pracovať pre francúzsku spoločnosť, ktorá vyrába sedlá a ohlávky pre kone. Bol som tu predavač a robil som to takmer 2 roky. Vybral som sa do Kalifornie, pretože tam bola možnosť ísť a nechcel som si nechať ujsť túto príležitosť. Chcel som sa však vrátiť do Európy, aby som vykonal tú istú prácu, ale bližšie k mojej vlasti, Francúzsku. Trh s koňmi je bohužiaľ v Európe úplne iný ako v Kalifornii, a tak som začal nasledovať svoju druhú vášeň: klasické autá. Teraz pracujem v spoločnosti E & R Classics ako medzinárodný predajca.


Môj sen je tmavo modrý BMW E30. Chcel by som auto, v ktorom môžem bezpečne a pohodlne cestovať a myslím, že toto auto spĺňa tieto požiadavky.