26. máj (Nanebovstúpenie Pána) SHOWROOM ZATVORENÝ


Štefan vd Hoven

Volám sa Stefan van den Hoven a som detailista v E&R Classics. Som zaneprázdnený čistením a leštením novoprijatých klasických áut a predaných áut. Predtým, ako klasické autá odfotím alebo pošlem spokojnému zákazníkovi, uistím sa, že vyzerajú skvele.

Absolvoval som kurz automobilového inžinierstva a pracoval som ako mechanik pre rôzne automobilky. Počas mojej práce mechanika som zistil, že ma viac uspokojuje detailovanie (klasických) áut a mohol som z toho urobiť svoju prácu v ERclassics.

Moje úplne prvé auto bol Renault Clio z roku 2005. Bolo to pekné štartovacie auto, ktoré mi dalo veľa slobody. Keď som dostal vodičský preukaz, mohol som ísť, kam som chcel.

Moje vysnívané auto je klasické Porsche 911
Mojím absolútnym autom snov je klasické Porsche 911 vo farbe Miami Blue. Vždy som mal rád klasické Porsche a zakaždým, keď sa dostanem k detailu Porsche na ERclassics, som preň mimoriadne nadšený.

Aká je vaša najlepšia spomienka na auto?
Moja najlepšia spomienka na auto je, že som raz vyhral súťaž a mohol som jazdiť v klasickom Ferrari. Nikdy nezabudnem na zvuk Ferrari v kombinácii s rýchlosťou.

Prečo je pre vás pracovný deň v E&R Classics taký zábavný?
Najmä vďaka rozmanitosti počas môjho pracovného dňa je pre mňa práca v ERclassics taká zábavná. Vždy je pre mňa výzvou urobiť klasické auto alebo youngtimer čo najkrajšie. Jedného dňa pracujem na motorovom priestore a Jaguar E-Type a ďalší leštím Volkswagen Beetle Cabriolet. Každá klasika potrebuje iný prístup, a preto je moja práca taká zábavná a pestrá.