26. máj (Nanebovstúpenie Pána) SHOWROOM ZATVORENÝ


Vincent Praag

Volám sa Vincent Praag a pracujem na oddelení nákupu a predaja v rámci E&R Classics. Po strednej škole som odišiel do TIO Eindhoven, kde som absolvoval kurz Manažment komerčného podnikania. Toto štúdium som dokončil za 1 rok namiesto 3 rokov. Nemohol som sa dočkať, kedy začnem medzi všetkými krásnymi klasickými autami!

Moje prvé auto bola Alfa Romeo Mito. Toto auto na mňa čakalo dlhšie, ako som na ňom jazdil. Bolo to veľmi pekné prvé auto, ale po 3 mesiacoch ma začalo opäť svrbieť a šiel som hľadať niečo iné.

Moje vysnívané auto je klasické Ferrari. Mám drahý vkus... Sila a zvuk Ferrari v kombinácii so vzhľadom z neho robia moje auto snov.

Predpokladajme, že by ste museli niekoho odviezť. Kto by to bol a prečo?
Zviezol by som Maxa Verstappena, možno mi dá nejaké vodičské lekcie. V roku 2021 sa Max stal prvýkrát majstrom sveta a akým spôsobom! V poslednom kole predbehol Hamiltona, úžasné (pre fanúšikov Maxa)! Sám som veľkým fanúšikom Formuly 1, to je dôvod, prečo som si ho vybral.

Aká je vaša najlepšia spomienka na auto?
Najzvláštnejšou spomienkou pre mňa je, že som predal Porsche 356 veľmi milej pani na španielskom ostrove. Skontaktoval som sa s ňou telefonicky a požiadala o ďalšie informácie o našom rozsiahlo zreštaurovanom Porsche 356. Po niekoľkých rozhovoroch naznačila, že sa jej toto klasické Porsche v garáži veľmi páči.

Po nevyhnutnom prieskume v súvislosti s dopravou na tento španielsky ostrov sa nám to podarilo. Krásne Porsche 356 je teraz doma s krásnou osobou!

Prečo je pre vás pracovný deň v E&R Classics taký zábavný?
Rád chodím každý deň do práce. Osobne sa mi veľmi páči variácia, ktorú zažívate každý deň. Napríklad ráno neviem, aké klasické autá mi ponúknu alebo aké klasické auto sa dnes predáva. Baví ma najmä kontakt so zákazníkmi a všetci sú to automobiloví nadšenci, ktorí zdieľajú rovnakú vášeň pre staromilcov. Navyše si myslím, že náš tím je špičkový tím. Všetci tvrdo pracujú a bavia sa a to vytvára dobrú atmosféru!